HIGHLIGHT ogłaszają końcoworoczne koncerty i informują, że nie wezmą udziału w nadchodzących rozdaniach nagród

HIGHLIGHT spotka się z fanami poprzez koncerty w grudniu, ale niestety nie weźmie udziału w końcoworocznych rozdaniach nagród.

10 listopada agencja Around Us Entertainment opublikowała oświadczenie:

„Koncerty „Highlight Live 2017 [Celebrate] in Seoul” odbędą się od 21 do 23 grudnia. 

Niestety członkowie HIGHLIGHT nie będą w stanie pojawić się na żadnych galach z powodu solowych aktywności, takich jak występy w variety shows i przygotowywanie się do ról aktorskich. Jednakże, HIGHLIGHT na pewno da z siebie wszystko do końca na koncertach końcoworocznych oraz w trakcie solowych aktywności. Proszę, dajcie im dużo miłości i wsparcia.”

HIGHLIGHT zakończą rok poprzez koncerty „Highlight Live 2017 [Celebrate] in Seoul”. Wcześniejszy dostęp do biletów dla oficjalnych członków fan clubu będzie miał miejsce od 23 listopada. Oficjalnie będzie je można zdobyć od 24 listopada.

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    Z jednej strony szkoda, tak mało pozostało legendarnych zespołów 2 generacji. Z drugiej jednak, szanuję ich decyzję, zamiast biegać z gali na galę na posyłki organizatorów, spędzą ten czas świętując bezpośrednio ze swoimi fanami tak jak chcą. To bardzo dobry wybór, chociaż niestety międzynarodowi fani ich nie zobaczą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *