[Komentarze] Woo Taewoon wyjawia, że Zico był przeciw jego decyzji o udziale w „MIXNINE”

Artykuł: Woo Taewoon w MIXNINE „Zico był przeciw moich prób dostania się do show… powiedział, że to niebezpieczne”

Źródło: OSEN via Nate


1. [+331, -14] Jeżeli tak bardzo próbuje i ciągle się nigdzie nie dostał, nie oznacza to, że nie ma wystarczająco uroku na to..

 1. [+230, -10] Naprawdę… zadebiutował i nawalił, znów zadebiutował i nawalił, pojawia się na różnych audycjach, żeby odpaść już we wstępnych eliminacjach… jego twarz nie jest już świeża, nie wydaje mi się, że zyska jakąkolwiek uwagę… jaki jest sens…?

 2. [+210, -10] Ja myślę, że to godne pochwały, gdy ktoś próbuje do samego końca osiągnąć swoje marzenie. To zostawia mniej miejsca na żal

 3. [+30, -5] Powinien pomyśleć o innej opcji, może zadbać o wygląd i zastanowić się nad aktorstwem… Ma lepsze proporcje niż Zico i jest też bardziej przystojny… jego głos jest męski… tak, niech spróbuje z aktorstwem.

 4. [+15, -2] Zamiast tego byłby lepszy jako menadżer dla swojej rodziny…

 5. [+14, -1] To nie fair, gdy ludzie mówią, że 28-letnia kobieta nie może zostać idolką, a nie reagują na 28-letniego mężczyznę. Hipokryzja~

 6. [+12, -3] Musi nauczyć się poddawać. Próbował już tyle razy.

 7. [+9, -1] Czy wy wszyscy poddajecie się po odrzuceniu na jednej rozmowie kwalifikacyjnej? Żyjemy tym samym życiem i podejmujemy to samo ryzyko oraz doznajemy porażek. Jako ktoś w tym samym wieku, uważam za świetne, że próbuje dalej.

 8. [+8, -1] Nic nie działa, nieważne jak bardzo się stara przez to, że jego potencjał i umiejętności są nijakie.

 9. [+7, -0] Smutno mi z jego powodu, to wydaje się być jego losem. Jego brat strzela w dziesiątkę za każdym razem, a on uderza za każdym razem w ścianę. Życie jest naprawdę ciężkie do zrozumienia.


cr.: (1)

4 comments

 1. Lim Reply

  A ja tam bardzo szanuję Taewoona, że się nie poddaje. Moim zdaniem talentem nie odstaje za bardzo od brata, a to że jeszcze się nie wybił nie świadczy ani o tym, że nic nie potrafi, ani o tym, że powinien się poddać. NU’EST dopiero teraz po latach uzyskali wielką sławę, EXID też nie od razu stały się jednym z najpopularniejszych girlsbandów. Jeśli facet ma pasję i kocha muzykę, a wygląda na to, że tak, to powinien próbować. Kto wie jak jego los się potoczy. Nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń. A 28 lat to wcale nie tak dużo.

 2. Lluvia Reply

  2 razy debiutował? :O Co sie stało z tymi grupami? Wywalili go/rozpadły się czy odszedł? @_@

  • Choi Youngjin Reply

   Coded School rozbito na 5Dolls i Speedy. On był w obu, Speed rozpadły się jakiś czas temu. Nie pamiętam przez co. A Coded School przez plotki bodajże o mieszkaniu w jednym dormie i molestowaniu lub gwałcie

 3. Neytiri Reply

  Czasem tak bywa, że decyduje fart, a nie same umiejętności i predyspozycje. Widać nie ma chłopak szczęścia. Jeden z komentarzy dobrze to ujął: jego brat za każdym razem strzela w 10, a on za każdym razem uderza w ścianę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *