Grupa VX ogłasza rozpad

13 listopada grupa VX oficjalnie się rozpadła.

JJ Entertainment oświadczyło:

„Witajcie. Tutaj JJ Entertainment. VX zadebiutowali w 2015 z „Fantasy” i 13 listopada 2017 oficjalnie zespół się rozpadł. Chcemy podziękować piątce członków [Jinhwa, Siyoon, Jeki, La-e i JT], którzy byli z nami około trzech lat, jak i wszystkim Sunshine [nazwa fandomu] lubiącym ich muzykę.

Mimo iż członkowie nie są już dłużej w VX, prosimy wspierajcie ich przy wybraniu nowych ścieżek i mierzeniu się z nowymi wyzwaniami. Nigdy nie zapomnimy wsparcia fanów i zrobimy wszystko aby okazać poprawę. Będzie teraz ostatni tydzień dla oficjalnej strony VX i kont społecznościowych. Po tym nie będą już publiczne, mamy nadzieję, ze zrozumiecie. Dziękujemy.”

Jeden z członków, La-e opublikował oficjalne oświadczenie wraz z wiadomością dla fanów.

„To oficjalne oświadczenie VX. Dziś zakończyliśmy działalność. Przepraszamy za nagłe oświadczenie. Będziemy teraz pracować osobno. Przygotowuję się aktualnie do solowych aktywności. Jest to trochę smutne, ale mam nadzieję, że okażecie mi dużo zainteresowania i miłości! Raz jeszcze, chciałbym podziękować i przeprosić wszystkich, którzy kochali VX. Przygotowuję się do własnych aktywności, czekajcie na mnie!”


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *