Grupa VX ogłasza rozpad

13 listopada grupa VX oficjalnie się rozpadła.

JJ Entertainment oświadczyło:

„Witajcie. Tutaj JJ Entertainment. VX zadebiutowali w 2015 z „Fantasy” i 13 listopada 2017 oficjalnie zespół się rozpadł. Chcemy podziękować piątce członków [Jinhwa, Siyoon, Jeki, La-e i JT], którzy byli z nami około trzech lat, jak i wszystkim Sunshine [nazwa fandomu] lubiącym ich muzykę.

Mimo iż członkowie nie są już dłużej w VX, prosimy wspierajcie ich przy wybraniu nowych ścieżek i mierzeniu się z nowymi wyzwaniami. Nigdy nie zapomnimy wsparcia fanów i zrobimy wszystko aby okazać poprawę. Będzie teraz ostatni tydzień dla oficjalnej strony VX i kont społecznościowych. Po tym nie będą już publiczne, mamy nadzieję, ze zrozumiecie. Dziękujemy.”

Jeden z członków, La-e opublikował oficjalne oświadczenie wraz z wiadomością dla fanów.

„To oficjalne oświadczenie VX. Dziś zakończyliśmy działalność. Przepraszamy za nagłe oświadczenie. Będziemy teraz pracować osobno. Przygotowuję się aktualnie do solowych aktywności. Jest to trochę smutne, ale mam nadzieję, że okażecie mi dużo zainteresowania i miłości! Raz jeszcze, chciałbym podziękować i przeprosić wszystkich, którzy kochali VX. Przygotowuję się do własnych aktywności, czekajcie na mnie!”

View this post on Instagram

#첫줄 #인스타그램 #라이스타그램 #옷스타그램 #얼스타그램 #ㅎㅈㅎ #브이엑스 #vx #VX #라이 #lae #LAE #막내 #1005 #선샤인 #sunshine #selfie #daily #dailylook #fashion #데일리 #데일리룩 #셀피 #패션 #일상 브이엑스 공지글 저희가 오늘부로 해체하게 되었습니다 갑작스러운 공지글로 죄송합니다 저희는 각자 앞으로 활동할 것 같습니다 저는 앞으로 솔로활동을 준비중이니 조금은 슬프지만 관심과 사랑 부탁드립니다! 지금까지 저희 브이엑스를 사랑해주신 모든 분들께 다시한번 감사드리고 죄송하다는 말씀드리고 솔로활동 준비중이니 기다려주세요!

A post shared by ㅎㅈㅎ (@lae1005) on


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *