Idole, którzy przeszli pierwsze przesłuchania w „The Unit”

11 listopada po wyemitowaniu wszystkich przesłuchań w  „The Unit” opublikowano zdjęcia profilowe 126 uczestników tego programu.

Jest to 63 kobiet i 63 mężczyzn, którzy przeszli przesłuchania.

Uczestnicy:

B-Joo (ToppDogg)

☆ POKAŻ WIĘCEJ

Casper (ex-Cross Gene)

Chae Jin (MYNAME)

Chan (A.C.E)

Cya (MAS)

Dae Won (MADTOWN)

Dong Hyun (Boyfriend)

Dong Myeong (MAS)

Euijin (BIGFLO)

Feeldog (BIGSTAR)

Giseok (IM)

Go Ho Jeong (HOTSHOT)

Gun Min (B.I.G)

Gun Woo (MYNAME)

Ha Rin (MAS)

Han Gyul (IM)

Hee Do (B.I.G)

Ho Joon (ToppDogg)

Jang Hyuk Jin (100%)

Je Up (IMFACT)

Ji An (IMFACT)

Ji Han Sol (ex-SM trainee, obecnie w  J-FLO Entertainment)

Jin (MVP)

Jin O (A.Cian)

Joong Hee

Jude (BIGSTAR)

JunQ (MYNAME)

Jun (A.C.E)

Jun (U-KISS)

Jung Ha (BEATWIN)

Jung Hoon (TopSecret)

Jung Sang (A.Cian)

Kang Hyun (MAS)

Kanto (TROY)

Ki Jung (IM)

Kim Timoteo (HOTSHOT)

Kyeong Ha (TopSecret)

Lee Geon (MADTOWN)

Lee Jung Ha

Lex (BIGFLO)

Lim Jun Hyeok (ex-DAY6)

Marco (HBY)

One Junn (Boys Republic)

P.K (MVP)

Rae Hwan (BIGSTAR)

Ra Yoon (MVP)

Rock Hyeon (100%)

Sang Il (SNUPER)

Se Bin (SNUPER)

Se Jun (ex-SPEED)

Se Yong (MYNAME)

Seong Ho (BEATWIN)

Seung Jin (A-JAX)

Su Hyun (SNUPER)

Sung Hak (BIGSTAR)

Sung Jun (Boys Republic)

Su Woong (Boys Republic)

Tae Eun (IM)

Tae Ho (IMFACT)

Taro (HBY)

Ung Jae (IMFACT)

Yong Hoon (MAS)

Z-Uk (BIGFLO)

☆ ZWIŃ LISTĘ

Uczestniczki:

Anne (S.I.S)

☆ POKAŻ WIĘCEJ

Bomi (ACEMAX-RED)

Chahee (MelodyDay)

Chaesol (GOOD DAY)

Chaewon (S2)

Dabin (Baby Boo)

Dana (Matilda)

Euijin (SONAMOO)

Euna Kim (ex-The Ark)

Eunbyeol (LipBubble)

Eune (S.E.T)

Eunji (Brave Girls)

Gaeul (S.I.S)

Genie (GOOD DAY)

Haein (LABOUM)

Haena (Matilda)

Han A Reum (ex- T-ara)

Han Bi (LipBubble)

Han Seo In (znana również jako Yeonkyung,była członkini F-ve Dolls i The SeeYa)

Hee Jin (GOOD DAY)

Hye Yeon (BESTie)

Hyosun (H.U.B)

I (solistka)

Janey (GP Basic)

Jiwon (GOOD DAY)

JOO (solistka)

Kang Min Hee (Miss $)

Kim (Rubber Soul)

Kwon Ha Seo (ex-HA&DA)

Lee Bo Lim (aktorka i modelka)

Lee Hyun Joo (ex-APRIL)

Lee Ju Hyun (Cube Entertainment trainee)

Lee Su Ji (ex-The Ark)

Lena (ACEMAX-RED)

Lucky (GOOD DAY)

Mint (ex- Tiny-G)

Nari (Wassup)

NC.A (solistka)

Park Ji Won

Saebyeol (Matilda)

Sandy (Apple.B)

Sebin (S.I.S)

Semmi (Matilda)

Seol Ha Yoon (solistka)

Serri (Dal Shabet)

Shin Ji Hoon (solistka)

Somyi (DIA)

Soya

Taee (S.E.T)

Viva (GOOD DAY)

Woohee (Dal Shabet)

Yang Ji Won (ex-SPICA)

Yebin (DIA)

Yena (G-reyish)

Yeoeun (MelodyDay)

Yeseul (Wings)

Yoomin (MelodyDay)

Yoon Jo (ex-Hello Venus)

Yujeong (Brave Girls)

Yujeong (LABOUM)

Yujeong (S2)

Yuji (Apple.B)

ZN (LABOUM)

☆ ZWIŃ LISTĘ

 Kto jest waszym faworytem w tym programie?


cr.: (1)

2 comments

  1. Suzzzi Reply

    Tylko jeden boyfriend…:(:(:(

    Cieszę się ze nc.a przeszła dalej ta dziewczyna ma boski wokal.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *