[Komentarze] Choreograf Wanna One odpowiada na oskarżenie o plagiat układu BTS

Artykuł: [Oficjalne oświadczenie] Choreograf Choi Young Joon: „Taniec Wanna One skopiowany od BTS? Był oparty na koncepcie tańczącej pary”

Źródło: X Sports News via Nate


1. [+402, -65] Ale po jakimś czasie wszystkie układy zespołów wydają się takie same

2. [+376, -189] Dlaczego strona BTS wypowiada się, jakby nigdy niczego nie splagiatowała?

3. [+301, -60] To liczy się jako plagiat? W takim razie wszystko powinno być plagiatem. Nie powiedziałabym tego, gdyby ktoś właśnie w ten sposób by tego nie wytknął.

4. [+41, -18] Osoba, która opublikowała to na Pann zmartwiła ARMY, jaki efekt wywrze to na Wanna One, więc dały temu łapki w dół, ale popatrzcie na komentarze tutaj

5. [+37, -31] Spójrzcie, jakie niemiłe są tu komentarze fanów Wanna One ㅋㅋㅋ

6. [+31, -45] To plagiat, zgadzam się

7. [+29, -20] Szczerze to wygląda tak samo

8. [+24, -7] Choreograf to idiota, powinien odsunąć się, jeżeli nie jest zdolny do pracy

9. [+24, -11] Wanna One nie zawiniło, to choreograf ㅜㅜ proszę, nie wyżywajcie się na grupie. Widocznie choreograf jest znany wśród fanów… przepraszam BTS za to wszystko

10. [+20, -5] Wszystkie układy idoli po jakimś czasie się zlewają, co tutaj jest plagiatem? ㅋㅋㅋ


cr.: (1)

4 comments

 1. Ami Reply

  Internauci i fani tak to przezywają a np. BTS i bighit pewnie mają to aktualnie w nosie 😛 to przecież tylko jeden ruch i to nie jest identyczny. Czepiają się i tyle.

 2. mamasuho Reply

  Czy Wanna One ściąga od wszystkich artystów? Serio te „przypadkowe” podobizny robią sie coraz dziwniejsze 😉

 3. Avance Reply

  Obecnie nie da się stworzyć czegoś co byłoby całkowicie inne od innych choreografii… Zawsze znajdzie się jakiś ruch, nawet drobny, który został już wykorzystany przez kogoś innego. Nie możemy robić spiny o byle ruch taneczny, który się powtarza. Jeśli ktoś ma z tym problem to niech pomyśli, że to powód do dumy, że BTS jest na tyle znane, że inni choreografowie wykorzystują niektóre ruchy od choreografa/ów którzy tworzyli dla BTS. Choć na 99,9% ruchy z układów BTS także były wykorzystane o wiele wcześniej (jeszcze przed BTS) przez innych tancerzy/choreografów.
  Gdyby ktoś nie pokazał tego na gif’ach to większość i tak nie miałaby pojęcia o podobieństwie, JA TEŻ, choć jestem ARMY od początku istnienia zespołu xD

 4. Anonim Reply

  Serio? O to cała burza? BTS w Go Go też wykorzystuje część taneczną kogoś innego, jak i ten sam ruch jest w Sell we dance Block B. I co z tego ? Choreograf dał plamę, ale Wanna One zatańczyli świetnie, dlatego nie stawiajcie wyżej jego błędu nad dobro zespołu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *