AMA będą emitowane w Korei po raz pierwszy w historii!

Mnet będzie emitował American Music Awards na żywo po raz pierwszy!

AMA 2017 będą emitowane 20 listopada, tego dnia BTS po raz pierwszy zaprezentują się w amerykańskiej telewizji – grupa wystąpi z piosenką „DNA”.

Kim Gura, krytyk muzyczny Im Jin Mo i były reporter SBS Ahn Hyun Mo będą tłumaczyć i dyskutować w studio podczas gali.


cr.: (1)

7 comments

 1. Triks Reply

  Życie jest nie sprawiedliwe!!! To jedna z niewielu okazji kiedy to Koreańczycy musieli by czekać na napisy, a tu dają im tłumacza na żywo Ja też tak poproszę!!!

 2. Luminesei Reply

  Ja też tak chcę~. T•T

  Btw, wie może ktoś gdzie będę mogła obejrzeć na żywo AMA? ;; (I o której według naszego czasu to będzie…)

 3. Triks Reply

  Ja Ci podpowiem. O 2 w nocy z niedzieli na poniedziałek… załamka :-(.
  A co do tego gdzie, to sprawdź u siebie w tv. Ja naprzyklad mam pakiet który uwzględnia kilka zagranicznych stacji w tym właśnie ABC!!! 😉 a jak nie, to pewnie na stronie stacji trzeba sprawdzić.

 4. Suzzzi Reply

  Mnie to ciekawi jakich cudem ich tam zaprosili tz dlaczego tylko ich jest wiele grup o wiele bardziej utalnetowanych niz BTS…

  • Marta Reply

   może i są, but still BTS jest teraz najpopularniejszym zespołem + imo różni się od innych zespołów, więc może właśnie dlatego ich zaprosili, głupie jest wiecznie gadanie „hurr durr są bardziej utalentowane grupy” tak samo jest z BigBang też są bardziej utalentowane zespoły od nich, a jakoś zdobyli sławę, TALENT TO NIE WSZYSTKO, ludzie co z tego że są bardziej utalentowane zespoły, liczy się też pomysł na siebie, styl, osobowość jakąś ktoś sobą prezentuje :/ i zauważ, że wiele osób, które są nawet legendami dostrzega w BTS coś więcej niż zwykły zespół kpopowy, dlaczego Seo Taiji wybrał akurat BTS, żeby z nim wystąpili na scenie? spośród tych wszystkich zespołów które są bardziej utalentowane ? Bo właśnie BTS się wyróżnia, więcej niż połowa ich piosenek ma głęboki przekaz, które Seo dostrzegł i wolał ich zaprosić niż ten bardziej utalentowany zespół, naprawdę jest dużo wywiadów, dlaczego BTS stali się sławni i dlaczego to akurat ich zapraszają na BMA,AMA, i do różnych programów amerykańskich, teksty piosenek bts są bardzo osobiste, mają różnorodne piosenki, własny styl, ciekawe osobowości, które przyciągnęły uwagę wielu ludzi na świecie.

   • Hanaberia Reply

    ^świetny komentarz, popieram. Warto dodać jeszcze wielkość i aktywność fandomu, który robi świetną robotę.

    • Marta Reply

     oo tak, fandom nie siedzi na dupie za przeproszeniem tylko od samego początku coś robi i stara się dla chłopaków jak tylko może, to mi się nie podoba, że wielu ludzi narzeka na to, że są sławni i mają o to pretensje, a sami nic nie robią dla swoich zespołów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *