Lay nie weźmie udziału w najbliższym koncercie EXO w Seulu

Lay (EXO) nie weźmie udziału w czwartym solowym koncercie zespołu w Seulu.

14 listopada SM Entertainment wydało oświadczenie skierowane do fanów:

„Lay nie będzie w stanie [wziąć udziału w koncercie], ponieważ jego wcześniejsze zobowiązania nie mogą zostać zmienione. „‘EXO PLANET #4 – The EℓyXiOn” będzie kontynuowane z pozostałymi ośmioma członkami bez Laya.”

Organizator koncertu Dream Maker Entertainment również potwierdził, że Lay nie będzie w stanie wziąć udziału w wyżej wspomnianym koncercie.

Czwarty solowy koncert EXO w Seulu będzie trwał od 24 do 26 listopada.


cr.: (1)

5 comments

 1. VWika Reply

  Wydaje mi się, że Lay powoli przestaje się zobowiązywać do tego, że jest członkiem EXO…

 2. Neytiri Reply

  Chodzi raczej o to, że bana związanego z THAAD dopiero co zniesiono, a mnóstwo aktywności dla EXO i Laya oddzielnie w Chinach, zaplanowane zostało już dawno temu z dużym wyprzedzeniem. Poza tym, nie brał udziału w ich ostatnim comebacku, byłby wykluczony z wielu występów albo musieliby szybko je przearanżować uwzględniając jego udział. Nie martwię się, Lay jest wciąż częścią EXO. Sądzę, że skoro już relacje koreańsko-chińskie wracają do normy, to w przyszłym roku Lay weźmie czynny udział w comebacku EXO i ich trasie koncertowej, szczególnie że jest spore prawdopodobieństwo, że trasa skupi się w dużej mierze na Chinach, w których dawno nie byli.

 3. Suzzzi Reply

  Dla mnie to on stawia swoja karierę ponad karierę EXO…
  Powinien się określić albo działa solo albo.wraca fo grupy.

  • Lulu Reply

   @Suzzzi Tylko, że Lay nie decyduje o swoich solowych aktywnościach. W dużej, jak nie całej, mierze robi to Sm. Tak samo, skoro ma już zaplanowane jakieś aktywności, nie rzuci nagle wszystkiego i nie wróci do promocji z grupą.

  • Miriam Reply

   Gdyby stawiał swoją karierę nad EXO, to możesz być pewna, że SM by mu na to nie pozwoliło, bo więcej zarabiają na EXO w komplecie. To nie taki G-Dragon, co samym tym, że żyje, daje YG grube hajsy 😉
   Tak, jak Neytiri pisała, chodzi o relacje Chin z Koreą. Wszyscy wiemy, że Korea Północna ciągle grozi światu wysłaniem rakiet, a najbardziej grozi Korei Południowej. Korea Południowa z powodu realnego zagrożenia współpracuje z Ameryką. Ale jak widać, nikt nie atakuje Korei Północnej i pozwala im na groźby, bo wspierają ich silne Chiny, które od lat nie lubią się z Ameryką.
   Lay jest w trudnym położeniu, tym bardziej, że chyba nawet jest oficjalnym ambasadorem Chin na świecie. Będąc w EXO tak jakby wspiera wroga. Niby to tylko muzyka, ale na pewno baczniej mu się przyglądają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *