Agencja HIGHLIGHT podejmie kroki prawne przeciw autorom obraźliwych komentarzy

Agencja HIGHLIGHT Around Us Entertainment wydała oświadczenie, dotyczące kroków, które podejmie w sprawie osób, publikujących obraźliwe komentarze i nieprawdziwe informacje, dotyczące zespołu.

W ogłoszeniu opublikowanym 5 grudnia na stronie agencji i w mediach społecznościowych, Around Us Entertainment prosi fanów o pomoc w ochronie ich artystów.

Pełna treść wiadomości głosi:

„Witajcie. Tutaj Around Us Entertainment. Chcemy zdecydowanie zareagować na rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, obraźliwych postów i komentarzy, które szkalują naszych artystów.

Zbieraliśmy informacje na ten temat i chcemy prosić fanów o współpracę. Jeżeli widzicie obraźliwe posty lub komentarze na stronach internetowych, które celowo, niesłusznie obrażają członków Highlight, prosimy zróbcie zrzut ekranu i prześlijcie go w formie PDF lub innej na email agencji.

Po zebraniu dowodów przejrzymy je razem z naszym adwokatem i podejmiemy kroki prawne przeciw złośliwym komentatorom, którzy szkodzą reputacji naszych artystów. Prosimy o Wasze zainteresowanie i współpracę w chronieniu artystów spod naszej agencji i poprawieniu kultury w internecie. Dziękujemy.”


cr.: (1)

3 comments

  1. Neytiri Reply

    W głowie się nie mieści jak można obrażać Highlight, tak świetnych, zdolnych i sympatycznych chłopaków?! Dobrze, że podejmują działania w tej sprawie.

  2. Katekyo Reply

    Zgadzam się Neytiri . Masz całkowitą racje też tego nie rozumiem jak można obrażać Highlight

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *