[Komentarze] Kris wyjawia w amerykańskim radiu, że nie utrzymuje kontaktu z członkami EXO

Artykuł: Kris o odejściu z EXO: „Nie pozostaję w kontakcie z członkami”

Źródło: SBS via Nate


1. [+1,350, -18] Skoro uważa, że jest tak utalentowany, dlaczego nie zadebiutował od razu w Chinach? Dlaczego przyleciał do Korei, żeby zadebiutować z EXO, a potem dźgnąć wszystkich w plecy?

2. [+1,195, -15] Myśli, że jeżeli nie zadebiutowałby w SM, byłby tak popularny w Chinach?

3. [+916, -18] Idiota

4. [+43, -4] To oczywiste, że ci goście są w Korei tylko z powodu lepszego systemu treningowego. Biorą, co mogą i uciekają do Chin, aby tam zbijać kasę ㅋㅋㅋ To nie pierwszy raz, gdy SM się z czymś takim mierzy, więc dlaczego wciąż dodają Chińczyków do swoich zespołów?? ㅋㅋㅋ Chyba że SM myśli, że nie może wybić się za granicą, więc ich dorzucaㅋㅋㅋ

5. [+38, -1] SM nie może dłużej tłumaczyć się potrzebą reklamy za granicą, ponieważ, co zrobiło w takim razie BTS, mimo nie posiadania obcych członków? Dlaczego oddają innym krajom owoce swojej pracy? Jaki jest sens trenowania tych dzieciaków, które potem i tak wbiją im nóż w plecy?

6. [+38, -1] Nie jestem fanką EXO, ale on wciąż mnie denerwuje. Zdradził wszystkich i odszedł, nie czując nawet odrobiny wdzięczności za te wszystkie możliwości, jakie otrzymał. Mówi w tych wywiadach jakby k-popowi idole byli tylko bezmózgimi marionetkami. SM i wszystkie inne agencje powinny przestać werbować Chińczyków. Dlaczego to zawsze oni na końcu robią takie rzeczy?

7. [+36, -2] Jakby w ogóle mógł siedzieć na tym krześle, gdyby nie zadebiutował wcześniej z EXO…

8. [+34, -1] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Nazywa siebie artystą ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ jaki żart

9. [+17, -1] Wąż z niego

10. [+11, -1] Zawsze uważam za przezabawne, gdy widzę go, sędziującego w „Rap of China” ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

9 comments

 1. Suzzzi Reply

  Jak widać Koreańczycy nadal mają mu za złe ze odszedł.

  Mnie zastanawia dlaczego nie utrzymują kontaktu… SM na to nie pozwala? Czy członkowie tego nie chcą, był w tej grupie jakiś czas, na pewno się żył w nimi.
  Nawet po tylu latach Hengeng z Suju trzyma kontakt.

 2. Lim Reply

  Członkowie EXO to tylko współpracownicy, od zawsze było to widać, więc nic w tym dziwnego.

 3. Choi Youngjin Reply

  Nie dziwię się, że nie utrzymuje z nimi kontaktu bo w sumie, nie ma po co. Z nikim się nie przyjaźnił tak samo jak samo EXO się ze sobą nie przyjaźni. Są zespołu co żyją jak bracia tu np. BTOB, Got7, Day6 czy BTS. I zespóły co Są razem bo muszą….
  Wcale nie dziwię się, że Chińczycy się zwinęli z EXO przy takim szalowaniu jakie mieli ze strony koreańskich członków.

  • ... Reply

   Chłopcy źle się wypowiedzieli na temat Krisa po jego odejściu, a w szczególności Tao z którym był on najbliżej. Kris najwyraźniej trzyma urazę bo np. z Luhanem który w tamtym momencie był jeszcze w EXO, a nie powiedział na niego złego słowa utrzymuje kontakt. Dla porównania z Tao czyli też byłym chińskim członkiem zespołu który natomiast źle się wypowiedział nie utrzymuje kontaktu, mimo że ten po tak długim czasie próbuje go przeprosić za pomocą mediów. Niestety złe słowa brzmią najgorzej z ust najbliższych co tylko dowodzi że członkowie EXO są sobie bliscy.

  • Svell Reply

   Nie wiem skąd się wziął taki durny pomysł, że EXO nie są że sobą blisko. Każdy ślepy widzi, że jest to nieprawda. Chyba taka moda, tylko konformistów mamy, kiepsko.

 4. Hipcioo Reply

  Choi Youngjin nie wiesz jakie są relacje między członkami, więc nie ma co mówić, że nikt w exo ze sobą się nie przyjaźni. Tak samo nie wiesz czy rzeczywiście wymienione przez Ciebie zespoły „żyją jak bracia”. Przypominam ci, że zespół można porównać do klasy. W każdej klasie są osoby które lubisz bardziej i mniej. Druga sprawa, to co według Ciebie koreańscy członkowie zrobili, że Chińczycy odeszli?
  Rozwalacie mnie tymi komentarzami, bo wychodzi na to, że wy wiecie najwięcej o relacjach członków XDDD

  • chanyeollie Reply

   ja osobiście od debiutu miałam wrażenie, że chińscy członkowie exo bardziej zadają się z minseokiem, jongdae (wiadomo, exom) jonginem i sehunem, niż baekhyunem, kyungsoo czy junmyeonem… oczywiste jest to, że w zespole są osoby które bardziej się lubią, ale np relacja tae/luhan i baekhyun… wręcz czasami było aż przykro patrzeć na ich zachowanie względem siebie…
   ja osobiście uważam, że jeżeli ktoś z zespołu ma problemy z np wytwórnią to dużo robi wsparcie zespołu, tym bardziej, że chińscy członkowie byli daleko od rodziny i mieli tylko członków zespołu. a jeżeli tao, kris i luhan mówią że nie utrzymują kontaktu z exo (lulu to chyba tylko z yixingiem i sehunem) to nie wydaje mi się, żeby otrzymali takie wsparcie, które jest bardzo ważne. przecież nie trzeba być przyjaciółmi na całe życie, ale zwykłymi znajomymi, tym bardziej, że motto exo to ‚we are one’, od debiutu fani mają wbijane do głowy te słowa, a ja osobiście te ‚one’ widzę tylko w ot8

 5. Jiminie.Candy Reply

  Takich ludzi to fanami nie można nazwać…. Wiem ze z EXO na „pewno” Odeszli Luhan i Kris… Nie ważne co i tak kocham ich muzykę… Nie wiem dlaczego od razu się od nich odwrócili.. Byli w EXO to byli! Niech teraz tworzą to co kochają…
  Ale żeby od razu ich Nienawidzić??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *