Serri, Ah Young oraz Subin (Dal Shabet) także odchodzą z Happyface Entertainment

Kolejne członkinie Dal Shabet odchodzą z agencji.

14 grudnia Happyface Entertainment opublikowało oficjalne oświadczenie:

“Kontrakty SerriAh Young i Subin z naszą agencją wygasają w 2017 roku. Wszystkie trzy zdecydowały się odejść z Happyface Entertainment. Mamy nadzieję, że z pomocą innych wytwórni będą mogły udowodnić, że są bardzo utalentowane i urocze.”

 

Odejście dziewczyn z wytwórni Happyface Ent. nie wiąże się z rozpadem zespołu Dal Shabet. Jeśli dziewczyny będą chciały pozostać razem, mogą promować się pod skrzydłami innej agencji.

Serri aktualnie bierze udział w programie “The Unit”, więc formalnie zostanie pod opieką Happyface Entertainment aż do końca show.

 

 

Komentarze internautów:

Artykuł: [Oficjalne oświadczenie] „Kontrakty Seri, Ahyoung i Soobin wygasają w tym roku… nie oznacza to rozpadu”.

Źródło: X Sports News via Naver

 

1. [+373, -44] Eh… Dal Shabet miały naprawdę fajne piosenki, ale głupie Banas (fandom B1A4) przeszkodziły im w karierze rozpowszechniając nieprawdziwe plotki o członkiniach, przez co ich reputacja nie była najlepsza… To smutne, bo dziewczyny naprawdę wiele przeszły

  1. [+299, -26] Biedna grupa ich reputacja została zszargana przez fandom B1A4. Miały fajne piosenki ale te wszystkie plotki były okropnie, że zaważyły na ich karierze. Sytuacja z Baro tym bardziej dolała oliwy do ognia. 

  2. [+181, -9] A co z Woohee? ㅠㅠㅠ

  3. [+144, -8] Miały dobre piosenki! Smutno mi, że nie potrafiły się wybić

  4. [+139, -6] Dal Shabet to jedna z tych średnio popularnych grup, która nigdy nie została się wybić na szczyt ale nigdy też nie spadła na samo dno… przykre, że im się nie powiodło

  5. [+28, -3] ‚Supa Dupa Diva’ było ciekawym debiutem! Miałyby szansę gdyby nie zniszczył ich  konkretny fandom…

8. [+25, -0] Większość grup się sypie po wygaśnięciu kontraktów z pierwszą agencją, więc nie liczę na comeback.

 

 

[Info. dla osób niezorientowanych]

Pierwsze kontrowersje pomiędzy Bana (fani B1A4), a Darlings (fani Dal Shabet) pojawiły się po  “2011 SBS Gayo Daejun,” podczas którego zespoły wystąpiły wspólnie na scenie. Choreografia uwzględniała kontakt fizyczny między idolami – co nie spodobało się fanom obydwu zespołów.
Następnie podczas jednego z eventów Serri Miała Rzekomo nie odwzajemnIć powitalnego gestu ZE strony Baro (nie podając mu ręki), co tylko zaostrzyło spory pomiędzy fandomami. Wizerunek Dal Shabet ucierpiał jednak najbardziej po oskarżeniu ich fana o gwałt – fanka B1A4 oskarżyła fana Dal Shabet o molestowanie na tle seksualnym i gwałt.

src (1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *