Miso (TAHITI) ma pretensje do Jisoo, że nie podała prawdziwego powodu odejścia z zespołu

15 grudnia członkini girl bandu TAHITI Miso napisała posta na swoim prywatnym Instagramie, w którym twierdzi, że problemy psychiczne Jisoo, nie były prawdziwym powodem jej odejścia z zespołu! 

Zaledwie na kilka dni przed naszym koncertem w Japonii tak po prostu zniknęłaś, bez słowa! Nie dało się z Tobą skontaktować, bo nie odbierałaś od nikogo telefonów… Nie wiedziałyśmy co się z Tobą dzieje, martwiłyśmy się!

W nocy nie spałyśmy, bo musiałyśmy na szybko zmieniać choreografię, tak żeby pasowała do czterech osób. Ćwiczyłyśmy bezustannie na kilka dni przed wylotem do Japonii, żeby dotrzymać słowa danego naszym fanom.

Miesiącami próbowałyśmy się dowiedzieć co u Ciebie. Za każdym razem otrzymywałyśmy tylko krótką odpowiedź od Twoich ‚pośredników’:

„Jisoo pewnego dnia wróci. Poczekajcie jeszcze trochę”. 

Nigdy nie opuszczałaś czatu bez jakiegokolwiek pożegnania… Agencja ciągle nam powtarzała:

„Wiemy, że jest wam ciężko ale musicie wytrzymać jeszcze trochę, bo Jisoo jest chora i potrzebuje leczenia”. 

Jedni mówili nam, że jesteś poważnie chora… Inni widywali Cię spędzającą czas poza domem…  Mimo to ufałyśmy Ci i czekałyśmy… 

Jeśli naprawdę chcesz opuścić TAHITI i naszą agencję, to po prostu to powiedz! Przyznaj się i zapłać grzywnę jaka zostaje nałożona za złamanie kontraktu, zamiast zasłaniać się terminem „zaburzenia lękowe”…

Spędziłaś tyle lat z osobą chorą na zaburzenia lękowe. Widziałaś na własne oczy jak cierpi człowiek, który nie może wyjść z domu, bo dostaje hiperwentylacji ze stresu. Mimo to „wykorzystałaś” własnie tę chorobę na swój powód odejścia z zespołu. Tak źle Ci było z nami? 

Twoje kłamstwa są najgorsze… Jest mi po prostu przykro, że oszukujesz fanów, którzy Cię wspierają. Wszystkie czujemy się zranione, bo nie przeczuwałyśmy, że planujesz coś tak podłego. Jeszcze kilka dni temu jak głupie czekałyśmy na „naszą Jisoo”, aż wyzdrowieje i do nas wróci… bo myślałyśmy, że jesteśmy zespołem.

Mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz kto tak naprawdę jest tutaj pokrzywdzony. 

 

 

 

Jisoo odchodzi z TAHITI

 


cr: @tahiti_ms

4 comments

  1. Lim Reply

    Wow, jestem pod wrażeniem jej odwagi. Ale niestety, rzadko kiedy agencje podają prawdziwy powód odejścia członków zespołów.

  2. BubbleMangoTea Reply

    Ja tam sie zgadzam z tą wypowiedzią. Dobrze zrobiła pisząc to

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *