Nowy program YG Entertainment – wygraj spotkanie z idolem

Pojawiły się informacje, że YG Entertainment stworzy nowy program survivalowy o nazwie „The Last Bride” – gdzie zwycięzca będzie mógł iść na randkę z gwiazdą.

20 grudnia producentka Choi Hyo Jin wyjaśnił sytuację mówiąc:

„Aktualnie rozważamy wiele różnych opcji, więc jeszcze nie zdecydowaliśmy nic dokładnie. Jednak planujemy skupić się na aspekcie randkowania.
Szczegółowe informacje o dacie emisji i nagrywaniu nie zostały jeszcze ustalone, ponieważ póki co jesteśmy na etapie planowania. Jesteśmy otwarci na możliwość wprowadzenia celebrytów z innych agencji, nie tylko z YG Entertainment.”


cr.: (1)

5 comments

 1. Lili Reply

  Nie podoba mi się ten pomysł. Idol nie powinien być przedmiotem, który można wygrać. Czasami odnosze wrażenie, że koreanczycy oraz wytwórnie traktują ich jak zabawki, które gdy się zepsuja lub nie działają tak jak chcą, można łatwo wyrzucić. Nie wiem jaki YG ma pomysł na ten program ale zbyt długo siedzie w kpopie by nie myśleć o negatywnych skutkach takiego programu. No cóż może jestem pesymistą. Wiem, że dla fana takie spotkanie to spełnienie marzeń ale to takie … nie wiem jak to określić. Oczywiście chciałabym poznać swojego idola ale chyba bym nie mogła pójść z nim na randkę, nie w ten sposób. Nie wiem może to dla tego, że interesowała mnie zawsze tylko muzyka a nie życie osobiste jej twórcy. Jak dla mnie to nie ma się z czego cieszyć. To tylko kolejny sposób jak zarobić na naszych idolach, przy okazji ograniczając ich prywatność. Oczywiście wszystko może zależeć w jaki sposób będzie to zorganizowane ale na razie jestem na nie.

 2. Sanderka Reply

  Lili zgadzam się z Tobą w 100%, marionetki w rękach producentów i nic więcej. .. myślą o tym jak tylko ograniczyć ich prywatność jeszcze bardziej ,przykre

 3. Morcia Reply

  YG ponownie woli bawić się w głupie programy zamiast zajmować się artystami, którzy siedzą zamknięci w lochu…

 4. Suzzzi Reply

  Po tej sytuacji z Jonghyunem agencje powinny bardziej zająć się swoimi idolami. A nie wystawiać ich na licytacje kto.da.wiecej…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *