Fani Kang Daniela zorganizowali świąteczną zbiórkę dla dzieci

Fani Kang Daniela, członka zespołu Wanna One, przekazali dary o łącznej wartości 47 mln. won międzynarodowej organizacji pozarządowej (NGO) – Save the Children.

Jedna z popularnych stron fanowskich – Kang Daniel Gallery zorganizowała dobrowolną zbiórkę pieniędzy na rzecz organizacji Save The Children. Celem był zakup prezentów i artykułów pierwszej potrzeby dla dzieci, podopiecznych różnego rodzaju placówek.

Akcja trwała niecały tydzień, od 3 do 8 grudnia. Zebrane fundusze zostały przeznaczone na kosmetyki do pielęgnacji i kąpieli marki Think Nature  (balsamy, kremy, szampony, mydła w płynie etc.) oraz pluszaki firmy The Spring Home.

Fundacja Save the Children dostarczyła przedmioty do ośmiu różnych placówek w Korei Południowej, między innymi: Shelter for Abused Children (Schronisko dla dzieci, które padły ofiarą przemocy domowej) i The Rural Village Center.

 

 

 

Osoba, która zajmowała się organizowaniem zbiórki skomentowała:

Chcieliśmy podzielić się pozytywną energią, ciepłem i miłością, które otrzymujemy od naszego idola – Kang Daniela z innymi.

Wpadliśmy na pomysł zorganizowania Children’s Jumper Day w naszym fandomie, który polegał na zbieraniu funduszy, które następnie zostały przeznaczone na zakup artykułów pierwszej potrzeby i zabawek dla dzieci. Mamy nadzieję, że te dzieciaki spędzą nadchodzące święta szczęśliwie!

 

 

Fanka, która brała udział w zbiórce dodała:

Kang Daniel często udziela się charytatywnie. Wiemy o tym dobrze, bo nosi ubrania i opaski firmy Marymond, która wspiera wszelkie akcje na rzecz comfort women (kobiet zmuszanych do nierządu przez japońskich żołnierzy w czasach japońskich okupacji), a także produkty LAKAI KOREA (firma w ostatniej kampanii głosi o przynależności wysp Dokdo do Korei). Chcemy w ten sposób promować dojrzałą kulturę fandomu, z której nasz idol będzie mógł być dumny. 

 

 

Przedstawiciel Save the Children oświadczył:

To piękne, że miłość do idola pomaga wydobyć z ludzi to co najlepsze: empatię, dobroć, chęć pomagania. Ci fani tworzą nową kulturę, kulturę nastawioną na pomaganie. Jesteśmy wdzięczni fanom Kang Daniela za wspieranie naszych podopiecznych!

 

 

 

Komentarze internautów:

 

rlaq**** 3716+ 37-
Przyłączyłam/łem się do akcji. Produkty Think Nature i The Spring Home promuje sam Kang Daniel! Zarówno on jak i jego fani są niesamowici! 

 

yura**** 3508+ 37-
Woah, fani Kang Daniela robią tyle dobrego! 

 

melo**** 3313+ 32-
To niesamowite jaki dobry wpływ ma Kang Daniel na swoich fanów ♡ Ich akcje tej zimy sprawiają, że robi mi się cieplutko na sercu! 

 

hell**** 3147+ 32-
Dziękujemy Kang Danielowi! God Daniel i jego fani~

 

onyo**** 3010+ 32-
God Daniel, God fans♡

 

lsy3**** 914+ 9-
To świetny pomysł, żeby wysyłać produkty, które promuje sam Daniel! Mam nadzieję, że kosmetyki Think Nature i pluszowy miś The Spring Home’ sprawią dzieciom radość!

 

gogi**** 884+ 8-
Fan club Kang Daniela się postarał!!! Produkty Think Nature i The Spring Home są naprawdę dobrej jakości!

 

hyoj**** 647+ 6-
Kang Daniel jest świetny ale jego fani też są super!

 

rtht**** 509+ 3-
Wah. Przeznaczyli $47,000? Daebak;

 

mech**** 501+ 5-
Fantastyczni fani~

 


cr. (1)  Kpople.com

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *