Soompi podaje 3 powody, dla których powinniście obejrzeć dramę “Hwayugi”

Hwayugi” (A Korean Odyssey) to adaptacja chińskiej powieści “Journey to the West”.  Scenariusz dramy został przygotowany przez siostry Hong, znane z produkcji takich jak: My Girl (2005), You’re Beautiful (2009), My Girlfriend Is a Nine-Tailed Fox (2010), The Greatest Love (2011) oraz Master’s Sun (2013). Reżyserią zajął się Park Hong Gyun. 

Drama cieszy się dużym zainteresowaniem również ze względu na obsadę!

 

 

Powód pierwszy: Powrót Lee Seung Gi

Lee Seung Gi to celebryta, który jest witany z otwartymi ramionami w każdym zakątku branży rozrywkowej! Dowiódł już, że jest utalentowanym piosenkarzem, aktorem, komikiem, a także prezenterem! Fani nie mogli się doczekać jego pierwszej aktywności po dwuletniej służbie wojskowej. Spośród wielu propozycji aktor wybrał rolę w “Hwayugi.”

W dramie Lee Seung Gi zagra postać Son Oh Gonga, demona uwięzionego w górach, któremu dzięki niesamowitym zdolnościom udaje się uciec. Wizualna transformacja aktora przykuwa wzrok, a nieposkromiony i nikczemny charakter postaci budzi duże zainteresowanie wśród odbiorców.

 

Lee Seung Gi odparł:

“Wybrałem tę produkcję ponieważ zainteresowała mnie postać i reinterpretacja znanej powieści  ‘Journey to the West’. Obiecuję, że będę się przykładał do pracy abyście byli zadowoleni!.”

 

 

 

Powód drugi: Postacie wykreowane przez siostry Hong

Jedną z największych zalet sióstr Hong są ich żywiołowe postacie.
Jeśli Son Oh Gong jest energicznym łobuzem, to Woo Ma Wang (Cha Seung Won) będzie dojrzałym mężczyzną – pomiędzy bohaterami widać wyraźny kontrast. Warto podkreślić, że obaj aktorzy współpracowali wcześniej z siostrami Hong; Lee Seung Gi w My Girlfriend Is A Gumiho, a Cha Seung Won w The Greatest Love. Te doświadczenia z pewnością pomogły scenarzystkom dopasować osobowość postaci do osobowości aktorów.

Postacie z chińskiej noweli zostały tu inteligentnie przekształcone, aby nadążały za nowoczesnym duchem dramatu. Jeo Pal Gye (Lee Hong Ki) jest idolem, który z łatwością uwodzi kobiety, Sa Oh Jung (Jang Gwang) to szalenie bogaty człowiek, którego niezmiernie cieszy, że może zaopiekować się demonem, natomiast Sam Jang (Oh Yeon Seo) to sprytna kobieta, przedstawicielka dużej firmy.

 

 

 

Powód trzeci: drama fantasy produkcji tvN

Hwayugi” jest nową produkcją stacji tvN i kolejną (po Goblinie) dramą z gatunku fantasy, której emisja odbywa się zimą. Może się ona poszczycić wysoką jakością obrazów wygenerowanych komputerowo i wspaniałymi charakteryzacjami!

 

 

Producent Park Hong Gyun skomentował:

Staraliśmy się zatrzymać jak najwięcej motywów z powieści „Journey to the West”, a jednocześnie sprawić żeby był to dramat, którego głównymi bohaterami są demony, zombie i duchy. „Hwayugi” jest mieszanką gatunków: fantasy, komedii, romansu a nawet horroru!”

 

 


cr: (soompi)

 

 

3 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *