Seohyun mówi o swoich życiowych przemyśleniach

W ostatnim wywiadzie Seohyun (Girls’ Generation) jaką osobą chciałaby być w przyszłości.

Po odejściu z SM Entertainment i dołączeniu do nowej agencji jako aktorka i członkini SNSD, Seohyun zastanawiała się nad jej życiem.

Aktorka wyjaśniła:

„Zadebiutowałam, kiedy miałam 17 lat. Szybko rozpoczęłam życie towarzyskie. Przed tym moi rodzice opiekowali się mną, kiedy uczęszczałam do szkoły, aby dostała się na akademię i studiowała. Po moim debiucie nikt nie interweniował w to co robiłam przez cały dzień. Było tak wiele rzeczy w harmonogramie Girls’ Generation, że tylko pracowałam i nie robiłam niczego więcej. Żyjąc takim życiem nie byłam w stanie pamiętać co robiłam 2 dni szybciej. Nawet kiedy patrzyłam w mój pamiętnik czułam się jak robot. Tylko praca i zero emocji. Pewnego dnia uświadomiłam sobie, że nie powinnam już dłużej tak żyć.”

Seohyun wyjawiła, że ma obawy dotyczące swojej przyszłości, ale nie boi się tego.

„Zdałam sobie sprawę, że niesamowicie ważne jest pozwolenie, aby wszystko przeminęło. Doświadczyłam już dużo. Zamiast próbować posiadać więcej ja chcę odpuścić ponieważ możesz podnieść się ponownie jedynie po upadku.”

Wyjaśniła ona również, że jej wzorem jest Lee Hyori z „Hyori’s Homestay”.

Ona powiedziała:

„Podczas oglądania Lee Hyori szanowałam ją za to, że była w stanie zostawić wszystko (materialistycznie). Też chcę taka być. Pomyślałam, że chcę prowadzić zrównoważone życie jako gwiazda Seohyun i człowiek Seo Joo Hyun.”

Na pytanie jak wyobraziłaby ona sobie siebie sprzed 10 lat odpowiedziała z uśmiechem:

„Byłam dużo bardziej ambitna dziesięć lat temu. Miałam tak wiele rzeczy, które chciałam zrobić i chciałam zrobić wszystko. Więc patrzyłam i biegłam dalej, a teraz minęło dziesięć lat. Nie żałuję moich ostatnich dziesięciu lat. Czuję, że byłam tak ambitna, jak powinnam w tym wieku. Ale teraz nie chcę już tak dalej żyć. Zdałam sobie sprawę, że posiadanie wszystkiego nie zawsze jest najlepsze. Ja mogę to powiedzieć, bo udało mi się mieć więcej, niż większość ludzi, ale ja chcę mieć trochę przestrzeni dla siebie. Za dziesięć lat chcę powiedzieć: „Nie żałuję moich ostatnich dziesięciu lat” „.


cr.: (1)

4 comments

  1. Lilith Reply

    Efekt samobójstwa chłopaka z SHINEE zbiera żniwo . Ludzie zaczęli się zastanawiac nad swoim życiem. I to jest dobre

  2. Neytiri Reply

    Seohyun zawsze była bardzo rozsądną osobą i pełną refleksji, nie wątpię, że ta wypowiedź jest efektem dłuższych przemyśleń, nie jest tylko skutkiem po tragedii jaka spotkała jej kolegę z wytwórni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *