miss A rozpadają się po 7 latach

27 grudnia, agencja JYP Entertainment wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła rozpad girl bandu po 7 latach.

Fei odnowiła swój kontrakt z wytwórnią w maju 2016 roku, Suzy natomiast postanowiła, że będzie kontynuować współpracę z JYP w sierpniu 2017 roku. Pozostałe dwie członkinie: Jia oraz Min odeszły z wytwórni zaraz po tym jak ich umowy straciły ważność; w maju 2016 i kwietniu 2017.

miss A zadebiutowały w 2010 z “Bad Girl Good Girl,” która szybko stała się ogromnym hitem i zgarnęła tytuł Piosenki Roku oraz nagrodę “daesang”. Dziewczyny natomiast wygrały w kategorii Najlepszy Nowy Artysta podczas MAMA 2010.

 

4 comments

 1. wiwi Reply

  Rozpadł był pewny już w 2016, to była tylko kwestia oficjalnego oświadczenia. Z jednej strony szkoda, bo miss A szybko odniosły sukces i były prawdziwymi monster rookie, ale z drugiej strony juz od dawna wiadome było, że członkinie nie są ze sobą zżyte.

 2. Suzzzi Reply

  W sumie to.nic.dziwnego one tak naprawdę przestały pracować razem w 2015 roku.
  Szkoda…
  Teraz JYP nie martw się. Jeszcze trochę i zostanie ci Twice.

 3. Neytiri Reply

  To było pewne, ale wciąż wieść o rozpadzie jest przykra. Miss A miały swój własny świetny styl, to był girlsband z powerem i z ogromnym potencjałem. Tak niewiele ich zostało teraz, a w JYP nie mają już żadnego bez WG i Miss A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *