Dziennikarze uznalil Kang Daniela (Wanna One) za największą gwiazdę 2017 roku!

Kang Daniel został wybrany numerem 1, spośród 10 największych gwiazd koreańskiej branży rozrywkowej w 2017 roku! 

Ranking 2017 Best 10 Stars powstał w oparciu o głosowanie, w którym brały udział tylko i wyłącznie osoby pracujące w branży rozrywkowej – głównie dziennikarze.

Na pierwsze miejsce wskazali członka Wanna Ona, uznając go za najlepszą wschodzącą gwiazdę w tym roku. Piosenkarka IU zajęła 3 miejsce na liście, Lee Hyori natomiast 9 miejsce.

 

 1. Kang Daniel

 2. Kim Saeng-min (komik, MC)

 3. IU

 4. Ma Dong-seok (aktor)

 5. Na Moon-hee (aktorka)

 6. Choo Ja-hyun (aktorka)

 7. Shin Hye-Sun (aktorka)

 8. Jung Sang-hoon (aktor)

 9. Lee Hyori

 10. Yoon Kyun-sang (aktor)

 

7 comments

 1. Unni Reply

  Zdecydowanie ma coś w sobie, ze tak przyciąga ludzi. Początkowo w ogóle nie interesowałam się Produce – wiedziałam jedynie że bierze w nim udział NUEST, ale kiedyś przypadkowo na instagramie zobaczyłam filmik, gdzie występował jako tancerz. Nawet nie zwróciłam uwagi na idolkę, bo tak przykuwał moją uwagę. Był taki seksowny~~ Musiałam dowiedzieć się kim on jest i od tego momentu zainteresowałam się programem mając oczywiście nadzieję, że wygra – mimo że wtedy wcale nie był aż tak wysoko w rankingu…
  Jednak ostatnio moje zainteresowanie nim troszkę spadło na rzecz EuiJin’a z Bigflo, który występuje w The Unit. A pomyśleć, że zaczęłam to oglądać dla Taemina i Timoteo (totalnie kocham ich przyjaźń <3)

 2. Emilka Reply

  lol, co on niby w sobie takiego ma, że tak go uwielbiają ? :/ idol jak każdy inny nie rozumiem jego fenomenu

 3. Cinnamonroll Post authorReply

  „Fenomen” Daniela nie polega na tym, że ma on więcej talentu czy urody od innych idoli.
  Ludzie lubią go za osobowość 🙂
  Zacytuje komentarze od międzynarodowych fanów k-popu, które znalazłam pod artykułami na temat Daniela:

  Nie oglądałam Produce 101, ale widziałam z nim inne programy, jak dangerous under the blanket czy master key. Uwielbiam go za to, że jest zawsze pogodną i pełną pozytywnej energii osobą. Cały czas się uśmiecha, ale potrafi też być zaradny i odpowiedzialny. Lubi się wygłupiać jak każdy nastolatek, trochę nierozgarnięty i niezdarny. Lubi czytać komiksy i jeść żelki lol

  Ma fajną osobowość i pomimo swojej aktualnej pozycji pozostaje skromny, tak jakby zupełnie nie wiedział co się wokół niego dzieje.

  Przede wszystkim jest wiarygodny! Popularność go nie zmieniła, woda sodowa nie uderzyła mu do głowy. Dalej jest dzieciakiem, który cały czas się śmieje i wszystkim się ekscytuje/ lol

  Zasługuje na uznanie. Nie ma nic za co można by go nienawidzić. Nie musi być szczególnie ostrożny przed kamerami, bo po prostu jest bardzo grzeczny i wychowany.

  Daniel jest prawdziwą anomalią. To zwyczajny dzieciak. Nie pochodzi nawet z bogatej rodziny.. Kiedy pierwszy raz go widzisz, myślisz „jest przeciętny z wyglądu” i zadajesz sobie pytanie: Dlaczego kraj taki jak Korea Południowa, gdzie ludzie patrzą głównie na wygląd oszalał z jego powodu?
  Nikt nie każe Ci go poznawać, jeśli nie jesteś nim zainteresowana/ny. Ale jeśli faktycznie jesteś ciekaw/a dlaczego wszyscy szaleją na jego punkcie, spróbuj poszukać odpowiedzi zanim ocenisz go negatywnie. A jeśli naprawdę Cię do siebie nie przekona, to trudno, po prostu zostaw go w spokoju.

  cr: 1 2 3

  Osobiście, wszystkim, którzy są ciekawi dlaczego tyle osób oszalało na punkcie Daniela. polecam coś z nim obejrzeć! Chociażby „It’s Dangerous Beyond The Blanket„. Xiumin (EXO), był zauroczony Danielem zaledwie 15 minut po tym jak się poznali 😉

  https://youtu.be/rcVRCrJmujM

 4. everything Reply

  Heh, też nie rozumiem jego fenomenu, ale pewne jest, że chłopakowi się udało i teraz ma swoje 5 minut.

 5. Maja Reply

  Nie powiadziałabym by Xiumin był nim zauroczony, raczej był lekko zszkowany. Oglądałam ten program i pierwsze co mi przyszło do głowy, to „ale fleja z tego chłopaka”. Małolaty szaleją za nim, ale ja nie widzę w nim niczego intesującego. Jest niezły, jak tysiące innych idoli, ale nie jest niezwykły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *