Koreańskie gwiazdy, które znalazły się na liście najpiękniejszych i najprzystojniejszych twarzy świata 2017 roku

TC Candler opublikował tegoroczne listy 100 najpiękniejszych i 100 najprzystojniejszych twarzy świata 2017 roku. Poniżej możecie zobaczyć, którzy koreańscy idole i aktorzy znaleźli się na liście.


99. Kyulkyung (PRISTIN)
88. Park Shin Hye
69. Jessica Jung
62. Go Ara
55. Irene (Red Velvet)
51. Suzy
40. Taeyeon (Girls’ Generation)
31. Lee Sung Kyung
23. Seulgi (Red Velvet)
21. Sana (TWICE)
18. Jennie (Black Pink)
15. Lisa (Black Pink)
5. Nana (After School/Orange Caramel)
3. Tzuyu (TWICE)

Pełna lista:


99. Taeyong (NCT127)
84. Lee Min Ho
72. Wonwoo (SEVENTEEN)
70. Mark Tuan (GOT7)
64. Jimin (BTS)
60. Kris Wu (ex-EXO)
49. Mingyu (SEVENTEEN)
45. Luhan (ex-EXO)
42. Takuya (Cross Gene)
40. Siwon (Super Junior)
38. Kai (EXO)
35. Jackson (GOT7)
27. Jonghyun (SHINee)
23. Nam Joo Hyuk
19. Taeyang (BIGBANG)
13. Jungkook (BTS)
9. Sehun (EXO)
1. V (BTS)

Pełna lista:

20 comments

 1. Piko Reply

  W sumie nie jestem zdziwiona miejscem Tae, może nie dałabym mu aż 1 miejsca, ale bycie w pierwszej 10 już tak. Ma interesującą urodę, młodzieńcza męskość, ale jednak ma coś delikatnego jak się uśmiecha. Jest niesamowicie fotogeniczny, proporcje jego twarzy są dobre, ma duży nos i oczy, wyraziste i ostre rysy twarzy, pełne usta, ale jednak ma coś z delikatności…

 2. WERA Reply

  Śmieszna jest ta lista XDDDD Brak Baekhyuna czy Chanyeola a jest Jungkook ze swoim króliczym uśmiechem i Taeyang, który bez makeupu wygląda gorzej niż przeciętny Koreańczyk…
  Super lista, nie powiem XDD

  • Rosmery Reply

   Jesteś typem fanki(EXO-L),której nienawidzę z całego serca. Nie jestem Army czy VIP ale szacunek do artysty się należy na całe szczęście nie ty wybierasz kto ma być na liście. Pomyśl o innych fanach czujących uraz przez twoje denne słowa -.-

  • Emilka Reply

   akurat uważam, że jest najładniejszą dziewczyną z kpopu, Taeyeon wgl bym tutaj nie dała

 3. K.nyyu Reply

  Proszę nie obrazac innych idoli rozumiem że każdy ma inne zdanie ale nie trzeba obrażać tylko dlatego ze twój bias się nie pojawił na liście..

  • Hoseokiie Reply

   z pewność ranking ten był robiony dużo wcześniej, i tak oddali szacunek jonghyunowi, bo dodali napis rest in peace niby nic, a jednak w takiej sytuacji, co więcej mogli zrobić.

 4. Loui Reply

  Powiem tak:
  Różni ludzie, rózne gusta.
  Jednak zamiast hejtować innych i siebie nawzajem, powinniśmy się raczej cieszyć, że tak dużo idoli z Kpopu zostali docenieni i umieszczeni na tej liście.

 5. Emilka Reply

  zasłużył na to miejsce możecie się z tym nie zgadzać, ale tą listę nie układa jedna osoba jak w przypadku tej ostatniej koreańskiej listy, ale krytycy, oto co napisali ludzie, którzy pracują przy tych ankietach

  The list has been acknowledged / personally thanked by over 300 celebs that have been included on the lists over the years.

  Unlike most other annual beauty rankings, the 100 Most Handsome Faces List is not a popularity contest and it is definitely not country specific. It is not about the hottest or the most famous celebrity. Rather, the list attempts to inform & broaden public opinion, instead of reflecting it. The list introduces new faces to countries they ordinarily would not reach.

  The Independent Critics search far and wide, listening to the many millions of suggestions submitted by the public over the past couple of decades, and they then put together a list representative of the modern ideal of worldwide beauty.

  Aesthetic perfection is only one of the criteria. Grace, elegance, originality, daring, passion, class, poise, joy, promise, hope… they are all embodied in a beautiful face. With those criteria in mind, TC Candler and the IC members select only 100 faces out of the approximately 90,000+ celebrities (which works out to less than 0.0012%). It is a thankless task, as no individual will ever agree with all the choices. However, the general consensus has been that the Independent Critics have created a celebratory list that cherishes the facial aesthetic and opens the world’s eyes to a unique, diverse and international collection of attractive faces.

  Almost 40 countries are represented on the annual list. That number seems to go up every year as the public participation grows and expands. This diversity relies heavily on public suggestions from almost every corner of the globe.

  to nie były żadne głosowanie, to były sugestie oparte na publice, nie był to żaden ranking popularności ani nic takiego, jeżeli nie wiecie na czym się to opiera to się kuźwa nie wypowiadajcie, bo aż żal patrzeć, co roku sprawdzam te listy i wiem czym się sugerują przy wyborze :/ możecie nie lubić Taehyunga, ale zasłużył w 100% spełnił WSZYSTKIE kryteria

 6. Neytiri Reply

  Śmieszne są te listy, ale fajnie że artyści z kpopu tak licznie się na nich pojawiają. Brawa dla V, wreszcie ktoś dostrzegł jego piękno, tylko jak biedny Jin „Worldwide Handsome” to zniesie? ;D I fajnie, że na światowej liście Lisa trafiła aż na 15 miejsce, gdy na liście 100 najpiękniejszych twarzy kpopu jest dopiero na 97.
  Sama nie umiałabym zrobić takiego zestawienia nawet opierając się tylko na własnej opinii, w świecie kpopu jest tylu pięknych ludzi, że ciężko przypisać im hierarchię. Dla mnie samych numerów 1 byłoby ze 100 ;D

 7. Mia Reply

  Actor, model, singer itd.
  Jungkook – golden maknae XD
  Czy tylko ja to zauważyłam?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *