Kim Woo Bin osobiście poinformował fanów na temat poprawy zdrowia

Kim Woo Bin podzielił się dziś z nami dobrymi nowinami – jego stan zdrowia poprawia się!

Aktor zostawił wiadomość na swojej oficjalnej fan kafejce:

Złapałem się na tym, że długo siedziałem trzymając pióro w powietrzu i zastanawiając się od czego zacząć ten list. Chciałem napisać do Was sporo wcześniej, ale bylem skupiony na leczeniu i dbaniu o swoje zdrowie, ani się obejrzałem minęło 7 miesięcy. Sam bałem się za każdym razem kiedy moje nazwisko pojawiało się w rankingach wyszukiwarek. Chciałem jednak z Wami porozmawiać przed końcem roku. 

Dzięki waszemu wsparciu i modlitwom udało mi się przejść przez 3 etapy chemioterapii i 35 radioterapii. Otrzymałem od Was siłę i energię, które były mi potrzebne w trakcie leczenia. Chciałbym Wam szczerze za to podziękować. Wszystkie niezbędne zabiegi zostały wykonane, jednak wciąż pozostaję pod opieką lekarzy i wykonuję regularne badania kontrolne. 

Czuję, że wracam do zdrowia, ale będę potrzebował więcej czasu, żeby znowu móc stanąć przed wami. Za każdym razem kiedy pisałem do was powtarzałem, że zdrowie jest najważniejsze i żebyście o nie dbali. Teraz jest mi wstyd, że to właśnie ja nawaliłem.. Obiecuję dbać o siebie bardziej i wkrótce dostarczyć wam nowych pozytywnych wiadomości!

 

Kim Woo Bin zdiagnozowano raka jamy nosowo-gardłowej w maju 2017 roku. Od tego czasu aktor skupia się na leczeniu. To pierwszy raz od 7 miesięcy, kiedy osobiście dostarczył informacji na temat swojego zdrowia.

 


src (1)

4 comments

  1. Malina Reply

    Cudowna wiadomość! Nie znam gościa, ale nowotwory to straszna plaga naszych czasów 🙁 Mam nadzieję, że niedługo ogłosi, że jest już zupełnie zdrowy.

  2. Suzzzi Reply

    Cieszę sie że jego stan zdrowia się poprawia.
    Ci którzy go nie znaja zachęcam zapoznać się z jego dorobkiem aktorskim!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *