P.O (BLOCK B) podziękował za „Popularity Award”

29 grudnia członek zespołu Block B, P.O otrzymał Popularity Award podczas gali 2017 MBC Entertainment Awards za udział w programie stacji MBC – “Living Together In An Empty Room.”

 

Idol podziękował za nagrodę:

Przyszedłem tu dzisiaj obejrzeć galę, ale nie spodziewałem się, że sam otrzymam tak wspaniałą nagrodę! Dziękuję, jestem teraz bardzo szczęśliwy!

W tym roku często słyszałem: „widać, że jesteś osobą, która wychowywała się w kochającej rodzinie.” Chciałbym za to podziękować moim rodzicom! Obiecuję, że będę dzielił się z innymi miłością, którą otrzymałem! 

 

 

Za pośrednictwem swojej agencji – Seven Seasons, P.O dodał:

Byłem tak zdenerwowany, że zapomniałem wspomnieć o członkach mojego zespołu, naszym CEO, pracownikach agencji i fanach. Jestem wszystkim bardzo wdzięczny, będę nadal ciężko pracował! To nasza nagroda! Dziękuję!

 

P.O zyskał dużą sympatię odbiorców, dzięki swoim występom w show „Living Together In An Empty Room„. Idol był również nominowany w kategorii Best Couple Award za swoje interakcje z Sandarą Park.

Zespół Block B jest obecnie zajęty przygotowaniami do comebacku z repackage album „Re-Montage”, który zostanie wydany 8 stycznia 2018 roku.

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *