Koreańskie gwiazdy urodzone w roku psa

Nastał 2018! A to oznacza, że nastał rok psa. Według chińskich znaków zodiaku, ludzie urodzeni w roku psa są szczerzy, lojalni i dzielnie zajmują się swoimi dziedzinami.

Jest wiele gwiazd, które się wtedy urodziły, jednak 2018 jest bardziej wyjątkowy, ponieważ jest to rok złotego psa. Ostatni taki miał miejsce 60 lat temu.

Uwaga: W kalendarzu księżycowym oraz gregoriańskim jest pewna różnica czasu. Dlatego niektórzy urodzeni w styczniu lub lutym kalendarza gregoriańskiego, mogą mieć przypisany znak z zeszłego roku według kalendarza księżycowego. Dokładniejsza data Nowego Roku Księżycowego (Chińskiego Nowego Roku) waha się od 21 stycznia i 20 lutego.

1946

Ojciec Ha Jung Woo – Kim Yong Gun, oraz aktorzy jak Noh Joo Hyun urodzili się w 1946. Piosenkarze tacy jak Nam Jin czy Yoon Bok Hee również się w niego wliczają. Kto by pomyślał, że są już w okolicach 70-ciu lat.


1958

Aktorzy  Kim Hye OkKang Nam Gil, Song Young Chang, and Lee Dong Joon są grupą z roku 1958. Piosenkarze jak Lee Moon Sae (17 stycznia, 1959), Kim Yeon Ja (25 stycznia, 1959),  Seol Woon Do, oraz Hong Seo Bom również się do niego zaliczają.


1970

Jest tak wiele gwiazd urodzonych w 1970! Wśród tego grona znajdują się Kim Hye Soo, Lee Byung Hun, Hwang Jung Min oraz Cha Seung Won. To też rok komików takich jak Kang Ho DongPark Myung Soo, Kim Gu Ra, oraz Park Soo Hong. 


1982

Wiele gwiazd urodzonych w 1982 ostatnio doświadczyło dużo wielkich zmian. Rain poślubił Kim Taehee, która da życie ich pierwszemu dziecku. Bliski przyjaciel Raina – Lee Shiun także urodził się w rok psa. Aktor Joo Jihoon także należy do tej grupy, aktualnie ciesząc się z sukcesu filmu „Along with the Gods: The Two Worlds” w jakim wystąpił!


1994

W tym roku urodziło się wiele utalentowanych idoli; Wiele znanych kobiet takich jak Suzy, Krystal i Sulli z f(x), Hyeri z Girl’s Day, Son Naeun z Apink oraz Seolhyun z AOA (3 stycznia, 1995)

Nie mogło tu zabraknąć młodych mężczyzn podbijających serca wielu fanek, takich jak Sehun z EXO, Rm i J-Hope z BTS, Jinyoung i Jackson z GOT7, Ha Seungwoon z Wanna One.

Listę zamkną aktorzy wspinający się po szczeblach kariery tacy jak Chae Soo Bin, Seo Eun Soo, Park Hye Soo i wielu innych. Jednym z nich jest także była dziecięca aktorka Shim Eun Kyung, model i aktor Nam Joo Hyuk, oraz była gimnastyczka artystyczna Son Yeon Jae.


Cr.(1)

10 comments

 1. Hanaberia Reply

  Czyli teoretycznie to może być szczęśliwy rok dla mnie? W końcu! 😀 pozdrawiam wszystkie ’94!

 2. Villemo Reply

  Chyba też się łapię, bo mimo, że jestem z 1995r. to urodziny mam na początku stycznia;))

 3. Avance Reply

  A rocznik ’98 jaki ma przypisany znak zodiaku? 28 kwiecień dokładnie 😀

  • Laillie Post authorReply

   2003 – Koza
   2005 – Kogut
   Chociaż to też zależy jakie miesiące 😀

 4. Akkinda Reply

  Moi drodzy, wystarczy sobie po prostu wygooglować swój chiński rok, wpisując np. 2005 rok chiński… Nic trudnego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *