G.O (MBLAQ) potwierdza swój związek z aktorką Choi Ye Seul

G.O (MBLAQ) osobiście potwierdził, że spotyka się z aktorką Choi Ye Seul!

Opublikował na Instagramie zdjęcie z aktorką oraz wiadomość:

“Dzisiejszego ranka w rankingach wyszukiwania pojawiło się kilka nazwisk. Pranowaliśmy sami opublikować informacje w niedalekiej przyszłości, więc przykro, że artykuł został opublikowany najpierw, ale nie szkodzi, ponieważ to dobre wieści. Szczerze, najbardziej przykrą rzeczą w tym wszystkim jest moje zdjęcie, które zostało użyte w tym artykule*.

Choć nie odniosłem wielkiego sukcesu ani nie zdobyłem sławy tak, jak chciałem, przeszedłem przez wiele przez 10 lat od mojego debiutu w 2007 roku. Zrozumialem, że najciężej jest zdobyć i utrzymać kogoś przy sobie. Czułem presję, aby zawsze być kimś, kto jest potrzebny w pracy, miłości i przyjaźni i było wielu ludzi, którzy rozpoznali mnie i zaakceptowali za to, kim jestem.

Czas zleciał szybko zanim spotkałem kogoś, gdy byłem w moim najzwyklejszym staniei tą osobą była Choi Ye Seul. Jest kimś, kto mnie zaakceptował, będąc bardzo wrażliwą. Jestem naprawdę szczęśliwy. Wierzę, że ta radość rozprzestrzeni się wśród tych, którzy mnie kochają niczym wirus szczęścia.

Mimo że jestem dorosły, moje błędy wydają się nie mieć końca. Jeżeli jestem wybrakowany lub dziecinny w jakikolwiek sposób, mam nadzieję, że rozumiecie mnie i moje zachowanie. Dziękuję za czytanie tych słów. Chciałbym szczerze podziękować wszystkim, którzy nam pogratulowali.”

Gratulujemy parze!


*Zdjęcie użyte w oryginalnym artykule


cr.: (1)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *