Jaeseok odchodzi z zespołu Golden Child ze względu na problemy zdrowotne

Członek Golden Child, Jaeseok porzuca karierę idola, by skupić się na leczeniu.

Agencja zespołu – Woollim Entertainment opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym pisze:

 

Po pierwsze chcielibyśmy przeprosić wszystkich fanów zespołu Golden Child, że dostarczamy Wam niepokojące i przykre wieści.

Park Jaeseok, który otrzymywał od Was dużo wsparcia i miłości w ciągu ostatnich promocji niedawno zdradził nam, że chce skupić się na leczeniu, dlatego rezygnuje z dalszej promocji jako idol.  Od dziś nie będzie już występował jako członek Golden Child.

Decyzja ta została podjęta w trakcie wspólnych dyskusji. Nasza strona proponowała różne rozwiązania, które mogłyby utrzymać skład zespołu w całości, jednakże ostatecznie zdecydowaliśmy się uszanować decyzję Park Jaeseoka. Agencja Woollim Entertainment będzie go wspierała w przyszłości. Dołożymy też w wszelkich starań, by pozostali członkowie zespołu mogli się jak najszybciej zreorganizować i rozpocząć nowe aktywności promocyjne.

Jeszcze raz przepraszamy wszystkich fanów, za te przykre wieści już na początku roku 2018. Zrobimy wszystko, żeby Golden Child mogli nadal rozwijać się muzycznie.

Prosimy Was o dalsze wsparcie i miłość dla zespołu. Grupa powróci wkrótce z jeszcze lepszą muzyką! 

 

Golden Child będą kontynuować promocje w dziesięcioosobowym składzie.

 

Życzymy Jaeseokowi wszystkiego co najlepsze!


src (1)

1 Comment

  1. Somethink Reply

    Jest mi strasznie przykro, bo polubiłam go 🙁 Ale niestety, mówi się trudno. Życzę mu powrotu do zdrowia i może również na scenę, jeśli zechce 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *