Lee Soo Jin, która niedawno uczestniczyła w wypadku samochodowym odchodzi z “MIXNINE”

Trainee FAVE EntertainmentLee Soo Jin opuści program „MIXNINE„!

W trakcie powrotu z nagrania 31 grudnia, van którym jechały Lee Soo Jin, Kim Bo Won oraz Lee Soo Min wraz z menadżerem, miał kolizję z samochodem nadjeżdżającym z naprzeciwka. Wszyscy byli zapięci pasami bezpieczeństwa.

Kim Bo Won i Lee Soo Min odniosły niewielkie obrażenia – siniaki, dlatego też opuściły szpital jeszcze tego samego dnia i powróciły do domów.

Lee Soo Jin została zabrana na salę operacyjną, gdzie przeszła operację na brzuch ze względu na cięższe urazy. Dziewczyna wciąż przebywa w szpitalu i powoli dochodzi do siebie. Po rozmowie z rodziną zdecydowała, że opuści program.

 

Kim Bo Won i Lee Soo Min chcą nadal uczestniczyć w show. Zarówno ich rodziny jak i lekarze nie mają nic przeciwko temu by kontynuowały promocję.

 

FAVE Entertainment skomentowało:

“Lee Soo Jin, Lee Soo Min i Kim Bo Won, ale przede wszystkim my – ich przedstawiciele przepraszamy za wszystkie zmartwienia jakich dostarczyliśmy fanom. Musieliście być bardzo zaskoczeni takimi niefortunnymi wieściami o wypadku uczestniczek MIXNINE. Będziemy oczywiście wspierać dziewczyny w leczeniu.”

 

Jeden z najnowszych rankingów “MIXNINE” opublikowany 7 stycznia wykazał, że Lee Soo Jin znalazła się na 4 miejscu.

 

 

Życzymy jej jak najszybszego powrotu do zdrowia!


src: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *