T-ARA zaprzeczają plotkom o tym, że zostały im podarowane samochody + komentarze

Członkinie T-ara opublikowały oficjalne oświadczenie w odpowiedzi na fałszywe informacje na temat ich koneksji z prezesem Banana Culture, Wang Sicongiem.

W odpowiedzi na te doniesienia Qri, Eunjung, Hyomin i Jiyeon z T-ara wydały oficjalne oświadczenie poprzez ich konta na Instagramie.

„Witajcie. Tutaj Qri, Eunjung, Hyomin i Jiyeon z T-ara. Nie mamy agencji, która wypowiedziałaby się w naszym imieniu, więc po zastanowieniu i zebraniu odwagi, zdecydowałyśmy się poinformować Was tutaj.

Odnośnie artykułów, że członkinie otrzymały luksusowe samochody i 9 miliardów won, osobiście skontaktowałyśmy się z Wang Sicongiem (Banana Culture) poprzez Weibo i otrzymałyśmy formalną odpowiedź, że informacje są fałszywe i całkowicie bezpodstawne.

Mamy nadzieję, że agencja i wszyscy pracownicy, którzy z nami ciężko pracowali od naszego debiutu, nie będą dotknięci przez tę bezpodstawną plotkę. Oficjalnie stanowisko czterech członkiń jest takie, że mamy nadzieję na dalsze witanie Was jako T-ara i mamy nadzieję, że wszystko może być rozwiązane pokojowo. Dziękujemy za przeczytanie.”

 

View this post on Instagram

안녕하세요 티아라 큐리, 은정, 효민, 지연입니다. 저희를 대신할 회사가 없어서 어떤 경로로 알려야 하나 고민 끝에 용기를 내어 이곳에 말씀드립니다. 언론에 보도된 중국과의 계약에서 멤버들이 슈퍼카를 선물 받았다는 내용과 90억 원에 대한 사실 확인을 위해 저희가 직접 웨이보를 통해 중국 왕쓰총 측(바나나 컬처)으로부터 위와 같은 사실은 허위이고 전혀 근거 없다는 공식적인 답변을 받았습니다. 데뷔 때부터 같이 고생한 회사와 모든 직원분들 역시 이러한 유언비어에 피해가 가지 않길 바랍니다. 앞으로도 '티아라'라는 이름으로 저희 네 명이 여러분들께 인사드릴 수 있고, 이 모든 것이 원만하게 해결되기를 바라는 것이 저희 네 명 멤버의 공식 입장입니다. 읽어주셔서 감사합니다.

A post shared by JIYEON (@jiyeon2__) on


Wang Sicong również wydał formalne oświadczenie poprzez Weibo, po tym jak T-ara spytały go:

„Czy Banana Culture podarowało członkiniom T-ara luksusowy samochód? Czy Banana Culture dało MBK Entertainment 9 miliardów won? Będziemy czekać na Twoją odpowiedź.”

Oświadczenie Wang Siconga:

“1. To o czym wspomniały członkinie T-ara (9 miliardów won za kontrakt, podarowanie każdej z nich samochodu) nie jest prawdą.

2. Wszystkie informacje opublikowane przez media są fałszywe. Ponieśliśmy szkody przez te informacje i rozważamy podjęcie kroków prawnych.

3. Kontrakty T-ara z chińską agencją i MBK Entertainment wygasły 31 grudnia 2017 roku i nie były odnowione.

4. Podczas trwania kontraktu, członkinie T-ara aktywnie współpracowały.”Źródło komentarzy: OSEN via Nate

 1. [+208, -11] Więc 9 miliardów won i luksusowe samochody… były plotkami. Kwang Soo gra tak bardzo nieczysto.

 2. [+192, -3] Zauważcie jak po nieodnowieniu kontraktów przez T-ara, media wyskoczyły z plotkami o chłopaku Hyomin i Wang Sicongu wykupującym ich kontrakty. Wszystko to zagrania Kwang Soo~

 3. [+147, -38] Chi-ara fighting

 4. [+16, -5] Jeśli to naprawdę była plotka, ‚Section TV’ ma za co przepraszać

 5. [+11, -6] Wyobraźcie sobie jak sfrustrowane musiały być skoro osobiście napisały do Wang Siconga, pytając o to. Może Kwang Soo otrzymał podarunki i nigdy nie przekazał ich członkiniom?

 6. [+10, -1] To co się stało to wyszła plotka z 2015, ale agencja Kwang Soo zaczęła media play jakby to była nowość, są źli

 7. [+8, -2] Kwang Soo sprawia, że każdy kto odejdzie, ma trudne chwile

 8. [+8, -2] Kwang Soo-ya, aigoo, Kwang Soo-ya


Źródło: Naver

 1. [+202, -5] MBK jest zdecydowanie zbyt złe…

 2. [+176, -8] Dobrze T-ara!!

 3. [+148, -7] T-ara, nie poddawajcie się

 4. [+124, -4] eh, śmieciowi dziennikarze znowu tworzą plotki

 5. [+79, -0] Kwang Soo, więcej media play

 6. [+76, -1] T-ara fighting ♥

 7. [+71, -1] Wszystko od początku do końca jest plotką ㅠㅠ daj spokój, Kwang Soo


cr.: (1) (2)

5 comments

 1. xiao Reply

  Najpierw twierdzili, że się sprzedały, a teraz bronią? Prawdziwi fani.

 2. Excuse me? Reply

  Jak wspominałem koreańce tylko by wyzywali i kazali idolą przepraszać a sami nie potrafią..

 3. Lim Reply

  Wczoraj jeszcze wyzywali je od dziwek, a dzisiaj „T-ARA hwaiting!” „Nigdy nie wierzyłem/am w te plotki” „Królowe” „Kocham je”.
  Nawet gdyby faktycznie się sprzedały za te samochody, to nadal byłoby mniej obrzydliwe od dwulicowości knetzów.

 4. Neytiri Reply

  Faktycznie, internauci są zmienni jak chorągiewka na wietrze. Jednak ogromnie się cieszę, że dziewczęta zebrały się na odwagę i od razy wyjaśniły sprawę, oby ta wieść rozeszła się szerokim echem. Ostatnie pomówienia mogłyby zszargać ich reputację na zawsze. I ogromnie mnie cieszy, że we 4 wciąż trzymają się jako T-ara, pod inną agencją czy nazwą, oby jeszcze powróciły wspólnie jako zespół.

 5. Suzzzi Reply

  Dwulicowosc tych ludzi… jeszcze wczoraj nazwali je dziwkami na telefon a dziś…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *