Członkowie SHINee napisali listy do fanów i podjęli decyzję w sprawie koncertów zespołu w lutym

9 stycznia członkowie zespołu SHINee wyjawili w listach do fanów, że zamierzają wziąć udział w planowanych na luty koncertach w Japonii. 

 

 

List od Minho:

Witajcie, z tej strony Minho!

Po dłuższych dyskusjach, my członkowie SHINee ostrożnie podjęliśmy decyzję, że weźmiemy udział w koncertach w Japonii. Piszemy do Was listy, aby wyrazić nasze odczucia.

W trakcie pisania tego listu przeżywam wiele różnych emocji, ale chcę Wam je na spokojnie przedstawić.

Zdaję sobie sprawę, że niektórzy z Was będą zadowoleni z naszej decyzji, inni być może będą zaniepokojeni. My, członkowie zespołu sami nie wiemy, jaka decyzja byłaby najwłaściwsza, ale wszyscy uważamy, że dotrzymywanie obietnic złożonym fanom jest ważne.

Wspomnienia, które dzielimy razem z członkami naszej załogi oraz z fanami są niezwykle cenne i nie do zastąpienia!
Nikt nie jest w stanie zastąpić Jonghyuna, więc martwimy się jak przygotować występy, tak aby były kompletne. Włożymy w nie całe nasze serca z myślą o tym, że Jonghyun nadal jest częścią naszego zespołu i będzie nam towarzyszył na scenie w przyszłości. 

Tak jak Wam obiecywaliśmy, jeśli będziemy wyczerpani i chętni się poddać lub uciec pomyślimy o Was, o tym ile dajecie nam siły i odwagi i będziemy śpiewać dalej, dla Was.

Nasze cierpienie jest większe niż ktokolwiek może sobie wyobrazić, ale ufamy że ponownie dacie nam siłę, aby pokonać smutek. My, jako SHINee, jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie każdego dnia. Zamierzamy ciężko pracować w hołdzie Wam i Jonghyunowi. Wasza miłość pomoże nam przetrwać te zimne dni.

Dziękujemy! 

 

 

List od Key

“Witajcie, tutaj Key z SHINee!

Chciałbym podziękować Wam wszystkim za wsparcie. Zdołałem się pozbierać i próbuję powoli wrócić do codziennych zajęć.

Kiedy natknę się na rzecz należącą do Jonghyuna nadal wybucham płaczem z powodu wspomnień. To boli, ale staram się sobie z tym radzić myśląc, że Jonghyun wciąż jest z nami.  

Wiemy, że wspieracie nasz powrót na scenę. Myślałem nad tym długo i doszedłem do wniosku, że nie mógłbym porzucić planów, tylko po to by dalej cierpieć w samotności. Zdecydowaliśmy wziąć udział w koncertach w Japonii, tak jak wcześniej planowaliśmy.

Myślę, że Jonghyun też by tego chciał, abyśmy dotrzymywali obietnic danych fanom. Pokazanie Wam jak najlepszych wystąpień będzie bardzo w stylu SHNIee. 

W tym roku odbędzie się nasza 10 rocznica od czasu debiutu. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy zawsze nas wspierają. Postaramy się Wam odwdzięczyć jak najlepszymi występami!

“Kocham Was i dziękuję!”

 

 

List od Onew

Witajcie, z tej strony Onew z SHINee!

Po pierwsze, nie wiem jakich słów użyć, by wyrazić swoją wdzięczność wobec tych, którzy martwili się o członków SHINee, czyli osoby, które bardzo kocham. Chciałem też przeprosić, jeśli dostarczyłem Wam ostatnio zmartwień.

Myślałem, że nie powinienem.. Myślałem, że nie dam rady… ale był ktoś, kto powiedział mi żebym nie odpuszczał – mama Jonghyuna. Wtedy dotarło do mnie, że jest wiele osób, które cierpią i tęsknią.

Pomimo mojej aktualnej kondycji, postanowiłem dać z siebie wszystko. Wiem, że nie jestem doskonały, ale zrobię ile w mojej mocy, żeby wspierać SHINee. Choć będzie to trudne zamierzam powrócić z pełną mocą.

Jonghyun zawsze będzie częścią SHINee. Pozostanie w naszych sercach i sercach fanów! Nic tego nie zmieni. Zamierzamy pracować ciężko w przyszłości.

Dziękujemy! 

 

 

List od Taemina

Witajcie, tutaj Taemin z SHINee!

Szczerze mówiąc, początkowo nie byłem pewny czy koncerty powinny się odbyć. Jednak chcę dotrzymać obietnicy danej fanom i nie chcę żegnać się z SHINee.

Patrząc wstecz dochodzę do wniosku, że najszczęśliwsze dla mnie momenty w życiu to te, które dzieliłem z członkami zespołu i fanami. Odczuwam ogromny sentyment do nazwy – SHINee i kocham członków zespołu, dlatego nie chcę się poddawać.

Wiem, że przyszłość nie będzie łatwa, ale zrobię co w mojej mocy, aby nazwa SHINee mogła lśnić jeszcze przez jakiś czas. Moi koledzy z zespołu dali mi piękne wspomnienia, które zamierzam długo pielęgnować.

Chcę dalej otrzymywać miłość jako członek SHINee. Chcę pokonać przeciwności losu i dumnie stać na scenie, aby pokazać się z najlepszej strony naszemu członkowi, który jest już w niebie.

Przykro mi jeśli Was zaniepokoiliśmy. Proszę, bądźcie z nami także i w przyszłości. Trzymajcie się zdrowo w te chłodne dni!

Życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku!

 


src: (1)

 

3 comments

 1. xiao Reply

  To kochane, że pomyśleli o fanach i o Jonghyunie. Liczę na to, że będą silni i się nie poddadzą!

 2. Malina Reply

  Paradoksalnie taki szybszy powrót może okazać się dla nich najlepszy. Bo im dłużej odkładali by ten moment, tym ciężej byłoby im wrócić. Oczywiście, że to strasznie boli, ale pewne rzeczy lepiej mieć już za sobą. Tak czy siak, muszą się przyzwyczaić do nowej rzeczywistości. A Jonghyun zawsze będzie z nimi duchem.

  Jednak martwią mnie słowa Onew i to, jak bardzo (wciąż) przejmuje się tym skandalem z jego osobą. Jak znam życie, to pewnie obwinia się, że ta cała sytuacja przyczyniła się do decyzji Jonghyuna…

  Ja wiem, że Korea ma inną mentalność itepe itede, ale niech go ktoś przytuli ode mnie:(

 3. Iza z Kato Reply

  To naprawdę jest miłe, że SHINee pomyślał o nas (fanach). Ja także nie umiem się pozbierać po tym smutnym wydarzeniu, ale jakoś powstrzymuje się od płakania po nocach, pod kołdrą. Jak tylko spotkałabym SHINee to wszystkoch z osobna bym uściskała. Bardzo lubię ich muzykę i jak się dowiedziałam, że SHINee straciło jedną osobę to przez 3 dni co noc płakałam. Jeszcze do tego martwiłam się o nich, że przy obiedzie byłam czasami nieobecna. Jak tylko ktoś z was ich znajdzie to proszę ich ode mnie pozdrowić i uściskć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *