Twice ujawniają datę kolejnego comebacku

W ostatnim japońskim MV TwiceCandy Pop” dziewczyny zdradziły specjalną datę ”14 Marzec”. ONCE uważają, że chodzi tu o ich koreański comeback. JYP potwierdził, że Twice przygotowują się do niego.


cr.: (1)

7 comments

 1. xiao Reply

  Jezu, czy one mają w ogóle jakieś przerwy? Przecież one się niedługo wykończą…

 2. Excuse me? Reply

  Mam już dosyć Twice szczerze mówiąc tyle razy powracają że ich włosy od farbowania się tak wykończyły ,ze niedługo będą nosić peruki …Tak naprawdę od maja tamtego roku są bez przerwy na ekranie .W końcu się znudzą.JYP powinien utworzyć nowy girlsband ,bo tylko one im zostały.

 3. VWika Reply

  Szczerze, bardzo lubię TWICE 😀 Ale również jestem zdania, że one za niedługo się wykończą. JYP powinno zrobić sobie przerwę od TWICE i wysłać je gdzieś, aby sobie odpoczęły…

 4. BubbleMangoTea Reply

  Powinni wysłać je na baaaardzo długie wakacje, żeby mogły zregenerowaç siły i dopiero potem wrócić. Rozumiem, że są popularne i dzięki temu pieniążki napływają bardzo szybko, ale należy też przyjąć do wiadomości, że nie są robotami. Kocham dziewczyny i ich muzykę, ale naprawdę chcę, żeby odpoczęły

 5. everything Reply

  Ochh…. nie ma to jak 10 comebacków w rok… Tak szczerze nie chcę hejtować bezpodstawnie, ale im więcej widzę Twice, tym mniej je lubię i nie rozumiem, czemu akurat one są najpopularniejszym gbandem (big3 priveledge?) Plus one naprawdę chyba nie mają odpoczynku lub tygodnia przerwy, a to nie jest dobre. Tak jak nade mną napisali, to nie roboty. Nie wiadomo czy JYP to nie wyjdzie na złe.

 6. Choi Youngjin Reply

  Każdy popularny zespół ma na początku roku zapałniony rok do końca. Twice, BTS, Wanna One to obecnie najpopularniejsze zespoły nic dziwnego, że chcą wykorzystać swoje pięć minut… Choć dziewczyną przerwa się należy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *