Czy 2018 będzie rokiem Park Jihoona (Wanna One)?

Oczekiwania wobec Park Jihoona (Wanna One) stają się coraz większe! Idol przykuwa uwagę ogromnym potencjałem, wyjątkowymi umiejętnościami, a także wyróżnia się nieprzeciętną urodą. 

W ankiecie Nareszcie dorośli! – 20 letni idole, których aktywności wyczekujecie najbardziej w tym roku?,” Park Jihoon zyskał 55,9 procentowe poparcie głosujących i tym samym znalazł się na pierwszym miejscu w wynikach głosowania.

Zadebiutował jako „genialny visual” w zespole Wanna One poprzez survivalowy program stacji Mnet: ‚Produce 101′ Season 2. Wywołał prawdziwą sensację w zeszłym roku swoim popularnym hasłem: „You’re saved in my heart~,” otrzymując tytuł ‘Nation’s jeojang boy‚. Został przyjęty na na Uniwersytet Chungang (wydział Teartu i Filmu), na którym od marca rozpocznie naukę jako student pierwszego roku. Przewiduje się, że ten rok będzie dla niego szczególnie istotny.  Fani chcą oglądać Jihoona nie tylko w programach rozrywkowych, ale także w dramach lub filmach.

 

„Saving you in my heart” Jihoona (WANNA ONE) zostało wybrane hasłem-trendem roku 2017

 

Jako dziecko, Park Jihoon pojawił się w kliku produkcjach telewizyjnych i udowodnił, że świetnie odnajduje się w roli aktora. Dzięki występowi w Produce 101″ Season 2, pokazał nam swój potencjał jako piosenkarz. Już przed oficjalnym debiutem posiadał spore grono fanów w różnym wieku. Aktualnie razem z Kang Danielem są jednymi z najpopularniejszych twarzy w kraju.

Branża reklamowa wręcz oszalała na jego punkcie! W końcu to chłopiec o twarzy, której niejedna kobieta może mu pozazdrościć. Jest „supergwiazdą”, która w zeszłym roku zyskała ogromną popularność, co można usłyszeć w okrzykach fanek, podczas jego solowych partii w utworach.

Pozostaje nam tylko z niecierpliwością czekać na jego aktywności w 2018 roku. Jest osobą z bagażem doświadczeń i latam treningu. Mamy nadzieję, że pokaże swoje umiejętności i talenty dzięki promocjom w unitach oraz aktywnościom indywidualnym, których do tej pory nie był w stanie ujawnić jako członek jedenastoosobowej grupy. Można oczekiwać, że podejmie także wyzwanie aktorskie!

 

 

Spodziewajcie się Park Jihoona w 2018 roku, zarówno w branży muzycznej, filmowej jak i reklamowej!


src: (1)

trans eng: @tokkijihoon / tokkijihoon.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *