YMC Entertainment odpowiada na kontrowersje dotyczące zachowania Park Woojina wobec Park Jihoona (WANNA ONE)

YMC Entertainment odniosło się do kontrowersyjnego filmiku, który stał się popularny w sieci. 

Na klipie widać jak Park Woojin chwyta za włosy Park Ji Hoona i przyciąga go do siebie.

 

W odpowiedzi YMC Entertainment skomentowało:

Osoba chwytająca włosy Park Ji Hoona na tym filmiku to Park Woojin. Był to żartobliwy gest z jego strony. Chciał posadzić kolegę na siedzeniu obok siebie.

Park Woojin i Park Ji Hoon są sobie szczególnie bliscy i nie skrzywdziliby się wzajemnie. Oboje byli zaskoczeni, że ten gest został mylnie odebrany i wywołał kontrowersje. 

Być może na nagraniu to zachowanie wygląda agresywnie, jednakże w rzeczywistości chłopcy nie mieli wobec siebie złych intencji. Mamy nadzieję, że w ten sposób rozwiejemy wszelkie nieporozumienia. 

 

 

5 comments

 1. Lim Reply

  No nie oszukujmy się, tylko dlatego, że są razem w zespole nie musi oznaczać, że od razu darzą się sympatią. Idk, ani ja ani nikt kogo znam nie ma w zwyczaju ciągać za włosy (co niezaprzeczalnie boli) nawet najbliższych przyjaciół.

 2. Malina Reply

  Może i to dziwnie wygląda, ale jeśliby go nie lubił, to nie ciągnąłby go w swoją stronę i sadzał obok, tylko prędzej odepchnął.

 3. Troja Reply

  Ja tak samo, umyka mi… Ale cóż ludzie mają dziwnkejsze zwyczaje w obec przyjaciół. Tak jak ktoś wyżej napisał, to że są razem w zespole, wcale nie oznacza, że muszą się lubić, z tym ze myślę, ze nie po to tyle trenowali, żeby robić taką głupotę i okazywać agresję w miejscu publicznym.
  Z takiego nagrania niemożna dużo wywnioskować, żeby prawidłowo to ocenić przestały by się ich wyrazy twarzy, no ale jest co jest, jak się nie lubią to w końcu i tak to wyjdzie. 🙂 a jak się lubią to później będą się z tego śmiać 😉

 4. Natalia Reply

  Przecież on go mocno nie pociągnął lel. Ja też udeżam koleżanki, robię im muki… oczywiście tym bliskim, które rozumieją że moimi intencjami nie jest zrobienie im krzywdy i nawet same mnie ciągną do siebie (jak idę na schody to ciągną od tyłu za plecak do siebie) albo szturchają itd. XD to jest już wyszy level przyjaźni xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *