Key (SHINee) zostawił wiadomość dla fanów

16 stycznia członek zespołu SHINee, Key opublikował wiadomość dla fanów, informując ich o swoich nadchodzących planach promocyjnych.

Witajcie, z tej strony Key z SHINee!

Piszę do Was znowu, gdyż myślałem o tym już jakiś czas i stwierdziłem, że najlepiej będzie przekazać Wam to w taki sposób. 

Jeszcze przed naszą trasą w Japonii zobaczycie mnie w nowym reality show z BoA.

Niektórzy pewnie uważają, że to zbyt wcześnie na takie promocje, ale to pomoże mi pozbierać się i wrócić do codziennego życia. Pozostali członkowie także powoli stają na nogi.  Nie możemy powiedzieć, że to co się wydarzyło z Jonghyunem było momentem przełomowym. To mogłoby zaboleć Jonghyuna, jego rodzinę i wiele innych osób.

To smutne, że nie mogę się z nim teraz zobaczyć, mimo iż czuję jego obecność, tak jakby stał tuż za rogiem. Dziś, jak nigdy wcześniej pragnę mieć siłę. Chcemy wierzyć, że Jonghyun jest z nami w trakcie promocji, bardziej niż myśleć o tym jak zapełnić pustkę, którą po sobie pozostawił.

Może proszę o zbyt wiele, ale chciałbym abyście nadal obdarowywali nas miłością i wsparciem, zawsze i wszędzie – za każdym razem kiedy nas zobaczycie. Będę Wam bardzo za to wdzięczny. Obiecujemy Was nie rozczarować. 

Dziękuję~!

 

View this post on Instagram

안녕하세요 샤이니 키 입니다. 오랜만에 인사 드립니다. 요즘 많은 생각으로 시간을 보내고 있는데요 투어를 앞두고 우선 대부분 사전 촬영을 해두었던 보아 선배와의 리얼리티로 인사를 드릴거 같아서 좀 늦었지만 제 입으로 얘기 하고 싶었습니다. 빠르다면 너무 빠른 시간이지만 잘 추스리고 얼른 일상으로 돌아가려고 합니다 . 저희 멤버들도 다시 일어나려고 하고 있고 물론 종현이 형의 일이 저희가 무너지게 된 계기라고 볼 순 없습니다. 그건 형 자신은 물론 가족들을 포함한 많은 분들께 걱정을 끼쳐드리는 일이고 ,지금 당장 볼 수 없어 슬프지만 길모퉁이 돌아서면 형이 저를 기다리고 있다는 것을 저는 너무 잘 알고있기 때문입니다. 어느 때 보다 힘내고 ,형의 빈자리를 채우기 보다는 형을 항상 느끼면서 활동하고 싶습니다. 감히 드리는 저의 부탁이지만 언제 어디서 어떤 모습으로 저희를 만나게 되어도 항상 평소 처럼 대해주시고 사랑해주시면 너무 감사하겠습니다. 저희 멤버들 더 힘낼수 있게 담백한 응원의 마음 보내주시면 실망시켜드리지 않겠습니다. 감사합니다. KEY

A post shared by SHINee KEY (@bumkeyk) on

 

 

5 comments

 1. Lim Reply

  Niektórzy chyba tego nie rozumieją, ale to jest najlepsze wyjście. Zamiast nic nie robić i pogrążać się coraz bardziej i bardziej w depresji, trzeba żyć dalej. Jonghyun już nie wróci, ale my żyjemy dalej i musimy to swoje życie kontynuować, nie należy stać w miejscu. Już prawie miesiąc od jego śmierci, więc to chyba dobry czas, by wyjść z żałoby i iść dalej.

 2. Malina Reply

  Jak można ich nie kochać?
  Eh, sama straciłam bliską mi osobę i czując do dziś ten ból mam głęboką nadzieję, że nikt nie odważy się ich hejtować 🙁

  Próbuję zrozumieć mentalność Koreańczyków, ale przerasta mnie to, że idole muszą się ze wszystkiego tłumaczyć. Każdą podjętą decyzję głęboko argumentują, żeby nikt ich nie zrozumiał źle…

 3. Suzzzi Reply

  Dobrze że pomału wracaja do swoich zajęć. Zapadanie się w przeszłość i rozpaczanie nic nie da. Jonghyun nie wróci Ale zawsze będzie z nami w naszych sercach.

 4. Neytiri Reply

  Bardzo ładnie napisał. Shinee mają moje pełne zrozumienie i wsparcie. Wiadomo, że z początku będzie im ciężko, ale ostatecznie muszą ruszyć do przodu, to nieuniknione. Powrót do aktywności, do występów, do muzyki i tego co kochają robić, w końcu przyniesie im ukojenie i radość, a tego im przecież życzymy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *