Aron (NU’EST) uspokaja fanów po pojawieniu się bólu podczas 2018 ISAC

Aron (NU’EST) uspokaja fanów po tym jak podczas 2018 Idol Star Athletics Championships sprawiał wrażenie, że odczuwa ból.

15 stycznia NU’EST W uczestniczyli w biegu sztafetowym podczas 2018 Idol Star Athletics Championships. Podczas biegu Arona fani zauważyli, że nagle zwolnił tempo i, że ma trudności z obciążeniem lewej nogi.

Chociaż udało mu się dokończyć wyścig, to niektórzy fani zespołu zaniepokoili się, że Aron mógł odnieść kontuzję, gdyż skakał na jednej nodze, gdy przekroczył linię mety. Wydawało się również, że go bolało, kiedy pozostali członkowie grupy rzucili się, aby go objąć . Podobno Aron opuścił miejsce wydarzenia szybciej, niż jego koledzy.

Kiedy obawy o jego dobre samopoczucie nadal rosły Aron opublikował post na Instagramie, aby przekazać swoim fanom, że nie mają się o co martwić.

On napisał:

„Nasze L.O.Λ.E.s! Byłyście bardzo zaskoczone prędzej, prawda? Czuję się dobrze, więc nie martwcie się zbytnio~ Pracowałyście dzisiaj ciężko! Dziękuję bardzo za dopingowanie nas do późnej nocy! Wracajcie szybko do domu i trochę odpocznijcie! L.O.Λ.E.s są najlepsze!”


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *