Park Yoochun pozwany przez dawnego znajomego

Znajomy Park Yoochuna otwiera sprawę sądowa zarzucając mu zaniedbanie, a dokładniej niedopilnowanie swojego psa. 

Według Yonhap News znajomy Park Yoochuna, zwany dalej Panem A zaskarżył idola o zaniedbanie, które doprowadziło do wypadku i uszkodzenia ciała.

W 2011 roku Pan A odwiedził mieszkanie Park Yoochuna, w którym został ugryziony (w okolicach oka) przez psa gospodarza. Jak się okazuje Pan A nie podjął żadnych kroków prawnych wcześniej, ponieważ otrzymał przeprosiny. Aktualnie w wyniku powikłań związanych z ugryzieniem postanowił wnieść sprawę do sądu.

 

Agencja Park Yoochuna, C-JeS Entertainment komentuje:

Pan A był znajomym menadżera Park Yoochuna w tamtym czasie. Został zaatakowany (na werandzie) przez psa, którego chciał obejrzeć. Idol wraz z menadżerem odwiedzili  Pana A w szpitalu, by go przerosić. Park Yoochun pokrył koszta leczenia. W zeszłym tygodniu Pan A zażądał $1.1 mln. odszkodowania. Teraz dowiedzieliśmy się także, że wniósł sprawę do sądu. Park Yoochun nie miał z nim kontaktu od 7 lat, dlatego też nie wiedzieliśmy, że A wciąż pokrywa koszty własnego leczenia. Aktualnie przeglądamy dokumenty, które zostały nam nadesłane.

Zamierzamy rozwiązać tę sprawę jak najszybciej.


src: (1)

Photo cr: XPORTSNEWS

4 comments

 1. Lili Reply

  Szczerze mówiąc to nie wiem co o tym myśleć. Podejrzewam, że ktoś wykorzystał skandal z Siwonem oraz poprzednie skandale tego artysty. Jakby nie było ma szarganą reputację to i się nie obroni a raczej nikt mu nie uwierzy. Tak czy siak dla mnie taki pozew jest jedynie dla kasy i rozgłosu. Może mu ktoś jeszcze zapłacił za pozew No bo kto kogoś pozywa po 7 latach, że go pies ugryzł.

 2. Neytiri Reply

  Czy to nie uległo już przedawnieniu? Szczególnie, że pewnego rodzaju polubowne ustalenia i rekompensaty zostały dokonane 7 lat temu.

  Ehh, Yoochun jest już całkowicie wkopany, facet nie ma szans na powrót, z poprzednich skandali się nie wykaraskał, a pojawiają się nowe. Czy teraz wszystkie nieżyczliwe osoby z jego otoczenia będą wysuwały żądania i oskarżenia żeby coś ugrać na jego zszarganej reputacji? Co dalej? Znajomy z przedszkola oskarży go, że wybił mu ząb podczas zabaw w piaskownicy, więc żąda miliona dolarów rekompensaty?

 3. K.nyyu Reply

  Wow to się nazywa znajomy. Biedny mam nadzieję że się w końcu skończą jego pechowe dni i oby już żadnych skandali nie miał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *