Plany YG, SM i JYP na nadchodzący rok

Rok 2018 rozpoczął się masą comebacków!

Już w połowie pierwszego miesiąca artyści z „wielkiej trójki” wykazują swój wysoki poziom poprzez różne aktywności. OSEN skontaktował się z trzema największymi wytwórniami, aby poznać ich plany na nadchodzący rok.

O artystach YG Entertainment  nie będzie cicho w nadchodzących miesiącach. iKON powracają z pełnym albumem już 25 stycznia i grupa ma aktywnie promować się w Korei. Ostatnio rozpoczęło się reality show BLACKPINK, a WINNER prawdopodobnie powróci w lutym. BIGBANG nie będzie się promowało przez jakiś czas z powodu służby wojskowej. Pustkę tę mają wypełnić artystki takie jak BLACKPINK, Lee Hi, czy Lee Soohyun (AKMU). Artyści z wszystkich podwytwórni będą kontynuować swoją działalność muzyczną.

Wszyscy artyści SM Entertainment prawdopodobnie bardzo aktywni w tym roku, poczynając od BoA, która powróci w styczniu. TVXQ również planują swój koreański comeback na pierwszą połowę tego roku. EXO i Red Velvet ucieszą swoich fanów różnymi aktywnościami. NCT rozpoczynają nowy projekt, którego efekty również mamy poznać w pierwszej połowie roku. SHINee wznawiają swoje aktywności i w lutym będą mieli koncert w Japonii. Super Junior będą występować w programach telewizyjnych. Natomiast Girls’ Generation skupią się na solowych aktywnościach.

Agencja JYP Entertainment rozpoczęła swoje tegoroczne aktywności od solowego albumu Wooyounga (2PM), który ukazał się 15 stycznia. 29 stycznia będzie miał miejsce solowy comeback Suzy. Członkowie 2PM ze względu na służbę wojskową będą skupiać się na aktywnościach solowych. Przypuszcza się, że GOT7 i TWICE powrócą przynajmniej dwa razy w tym roku. Natomiast Day6 rozpocznie nowy projekt. NakJoonPark JiminBaek Yerin będą pracować nad nową muzyką. Przeddebiutowy album Stray Kids ukazał się 8 stycznia, a zespół ma zadebiutować w tym roku.

Na aktywności artystów z której wytwórni czekacie najbardziej?


cr.:(1)

5 comments

 1. BubbleMangoTea Reply

  No niby wszystko ładnie i pięknie. WINNER i Blackpink wracają (mam nadzieję, że obie grupy z pełnym albumem), Twice też mają miec conajmniej dwa comebacki, w końcu wyczekiwany debiut Stray Kids, EXO ma mnie czymś zaskoczyć, SHINee wracają mimo wielkiej straty (co mnie niezmiernie cieszy, bo strasznie się bałam, że się rozpadną… A to złamałoby mi serce drugi raz…) tylko… Zastanawia mnie jedna rzecz. F(x) są w ogóle jeszcze w SM? Bo widząc jakie zainteresowanie SM im daje śmiem wątpić…

 2. Neytiri Reply

  Widziałam w sieci zabawny komentarz pod tym artykułem, więc tylko go przytoczę:
  YG – dla każdego comeback, oprócz pełnego albumu dla BLACKPINK.
  SM – więcej solo debiutów i 3403073-cia próba żeby NCT się wybiło.
  JYP – TWICE, potem TWICE, więcej TWICE, i jeszcze czy wspominałem o TWICE?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *