Członkinie T-ARA zamierzają walczyć o nazwę zespołu z MBK Entertainment

Eun Jung, Qri, Hyomin i Jiyeon złożyły wnioski z uzasadnieniem, że była agencja nie może odebrać im prawa do promowania się pod nazwą T-ARA.

 

MBK Entertainment nie pozwoli dziewczynom promować się jako T-ARA

 

19 stycznia adwokat dziewczyn, który przedłożył wspomnianą dokumentację w Koreańskim Urzędzie ds. Własności Intelektualnej wyjaśnił, że wniosek agencji MBK Entertainment może zostać odrzucony przez sąd zgodnie z ustawą o znakach towarowych. Prawnik dodał także, że jeśli wniosek MBK Entertainment nie zostanie odrzucony, złoży formalny sprzeciw (apelację) i sprawa trafi do sądu.

 

MBK Entertainment odpowiedziało:

Sytuacja ta zostanie rozwiązana zgodnie z prawem i w granicach prawa. Aktualnie nie zamierzamy wypowiadać się więcej w tej sprawie. Czekamy na decyzję Koreańskiego Urzędu ds. Własności Intelektualnej.

 


src: (1)

5 comments

 1. Hiri Reply

  Jeju, tak się cieszę. T-ara to dla mnie jeden z ważniejszych zespołów i dobrze, że dziewczyny walczą.

 2. Neytiri Reply

  Dobrze widzieć, że dziewczyny się zorganizowały razem i walczą z niesprawiedliwością ze strony byłej wytwórni. Natomiast wciąż pozostanie problem, z czym będą występowały, skoro prawa do wszystkich ich piosenek i całego dorobku ma była wytwórnia? 🙁

  • Hiri Reply

   Jeśli chcą dalej występować, to najprawdopodobniej podobnie jak Highlight przejdą do innej wytwórni, przygotują się do comebacku i zaczną się promować z nowymi piosenkami 🙂

 3. Suzzzi Reply

  Dziewczyny nie chcą się rozstawać ale chyba skończy się to tak jak u Beast…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *