SM Entertainment wyda album Jonghyuna w przyszłym tygodniu

SM Entertainment ujawnia plany dotyczące wydania albumu z nagranymi przed śmiercią Jonghyuna utworammi.

19 stycznia SM Entertainment wydało oświadczenie na oficjalnym Twitterze zespołu SHINee:

 

Poet | Artist

Witajcie, z tej strony SM Entertainment!

Chcieliśmy poinformować Was o publikacji albumu ‘Poet | Artist’ z muzyką Jonghyuna.

Album został ukończony w grudniu zeszłego roku i razem z Jonghyunem planowaliśmy opublikować go w Nowy Rok. 

Online będzie go można zakupić 23 stycznia, fizycznie ukaże się w sklepach dzień później. Teledysk, który został przygotowany razem z albumem zostanie opublikowany w południe 23 stycznia. 

Jonghyun kochał muzykę i w ten sposób starał się komunikować z innymi. Mamy nadzieję, że jego myśli i uczucia zostaną w ten sposób przekazane fanom. 

Cały zysk ze sprzedaży zostanie wręczony mamie Jonghyuna, która chce go przeznaczyć na założenie organizacji udzielającej wsparcia osobom w trudnej sytuacji życiowej.

Dziękujemy!

 

4 comments

 1. Lim Reply

  Serce wali mi jak szalone… Nie wiem czy moje serduszko da radę przy odłuchiwaniu tego albumu, a co dopiero przy oglądaniu MV… Ale zrobię to dla niego.

 2. Sense Reply

  Cieszę się, że będziemy mieli okazję podziwiać Jego ostatnie dzieło, chociaż nadal wydaję się to takie nierealne, że to ostatnia płyta jaką wydał… Myślę, że pierwsze spotkanie z utworami z płyty będzie bardzo bolesne i zaraz fascynujące ze względu na wielki artyzm utworów i emocji przekazanych przez Jonghyuna… Będzie to trudne spotkanie, ale zarazem najpiękniejsze…
  Mama Jonghyuna jest niesamowitą osobą. Mam nadzieję, że pomoże wielu osobom, które zmagają się z bólem duszy i że sama zdoła poradzić sobie ze swoim…

 3. Neytiri Reply

  To będzie trudne i bardzo emocjonalne przeżycie żeby odsłuchać jego album i zobaczyć MV, ale cieszę się że wydadzą to. Ostatnia wiadomość i prezent od Jonghyuna. Kochał muzykę, wiele poświęcił i dał z siebie tworząc tą muzykę. Byłaby szkoda zaprzepaścić jego ostatnią pracę i twórczość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *