V (BTS) wspomina przykry incydent z czasów szkolnych

Podczas transmisji na V Live, członek zespołu BTS, V opowiedział fanom o tym jak potraktował go kolega z klasy.

Fanka pożaliła się idolowi, że boi się iż straci znajomych, gdyż została zignorowana przez jedną z najpopularniejszych osób w klasie. Wtedy V opowiedział o swoim doświadczeniu z podstawówki:

 

Nie martw się! Coś podobnego przytrafiło się mnie. Pewnego dnia poczułem, że straciłem wszystkich znajomych!

W klasie przyjaźniłem się z chłopakiem, który był dobry w nauce i w sporcie. Wszystko mu wychodziło, podczas gdy ja byłem zwykłym przeciętniakiem.. Na początku byliśmy blisko, ale w pewnym momencie poczułem, że zaczął mnie traktować z góry, jak kogoś gorszego od siebie. Mimo to postanowiłem pozostać jego kumplem.

Na swoje urodziny zaprosił mnie i całą naszą klasę na imprezę. W tamtych czasach modnym prezentem były „certyfikaty”, poinformowałem więc znajomych, żeby kupili mu certyfikaty i przynieśli je ze sobą na przyjecie. 

W dzień imprezy dowiedziałem się, że byłem jedyną osobą z klasy, która otrzymała zły adres. Nie mogłem dotrzeć na przyjęcie, więc czekałem. W końcu „kolega” odebrał swój telefon i podał mi prawdziwe miejsce imprezy. Poszedłem tam tylko po to żeby wręczyć mu prezent. Powiedziałem: „Na mnie już czas, wracam do domu” i wyszedłem. Płakałem całą drogę powrotną. 

Później po dwóch latach dowiedziałem się co było przyczyną jego złośliwości. Był po prostu zazdrosny o to, że tak dobrze dogadywałem się z resztą osób w klasie.

Teraz to wydaje się głupie, ale jako uczeń podstawówki bardzo to przeżyłem. 2 lata później przyszedł do mnie i przeprosił. Podziękowałem mu za szczerość.

 

V po debiucie w zespole BTS wpadł na dawnego znajomego odwiedzając swoje rodzinne okolice i wyznał, że zaprosił go na kawę.

 


src:  (1)

7 comments

  1. EmilejszynXD Reply

    No to miał pecha. Ale tak jest juz jak ludzie są zazdrosni o cos. Mialam podobną sytuacje jak Kim taehyung (V)

    • Mini Reply

      W takim razie bardzo dobrze przechodzisz sytuację, które zraniły by spora część ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *