[Komentarze] „Stranger” – Sunye z narodowej gwiazdy zrobiła z siebie ‚Ajumme’

Była liderka Wonder Girls, Sunye pojawiła się po raz pierwszy od 5 lat w koreańskiej telewizji. Kilka dni temu Sunye pokazała jak żyje w jednym z odcinków reality show: „Stranger

Artykuł: Sunye w „Stranger”. Z narodowej koreańskiej gwiazdy zrobiła z siebie ajummę żyjącą w Kanadzie. 

 

 

 

 

Źródło: Star News via Nate

[+430, -58] Poświęciła taką karierę.. Była liderką najpopularniejszego girl bandu, swego czasu większego niż same SNSD. Odeszła po to żeby wyjść za mąż… Powiadomiła wszystkich w ostatniej chwili, a teraz ma czelność pojawiać się w koreańskiej telewizji i udawać, że jej przykro?  ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ‚Stranger’?? Nikt jej nie zmuszał do wyjazdu z Korei. Ona sama chciała wyjść za mąż, wyprowadzić się i pracować jako wolontariuszka w różnych krajach. A teraz będzie się nam żaliła jak jej było ciężko…  ehhh.

[+357, -40] Opuściła Koreę w momencie kiedy fani, producenci i przyjaciele potrzebowali jej najbardziej, bo ślub był ważniejszy niż wszystko inne. Teraz myśli, że od tak może sobie wrócić do bycia celebrytką? Po tym jak porzuciła swoją karierę, swój zespół na rzecz prywatnego życia…?  Nikt z nas przecież nie zmuszał jej do odejścia. Zachowała się egoistycznie.

3. [+277, -37] E.g.o.i.s.t.k.a

4. [+19, -3] Myśli, że może wrócić do koreańskiej TV, po tym co zrobiła swojemu zespołowi?

5. [+19, -4] Kim Heechul jest typem osoby, który robi wszystko żeby ratować zespół, kiedy reszta członków nawala, wpakowuje się w skandale lub zostaje złapana na jeździe po alkoholu. Sprzedał nawet własny samochód dla Super Junior… A tu mamy Sunye, która nazywa się liderką, a prawda jest taka, że zostawiła grupę tuż po tym jak udało im się osiągnąć największy sukces. Gdybym był nią byłoby mi wstyd pokazywać się w tv. Jako były fan Wonder Girls czuje się z tym niekomfortowo. 

6. [+18, -7] Szczerze mówiąc jej życie prywatne guzik mnie interesuje. Lubiłam ją kiedy była w WG, ale straciłam do niej szacunek po tym co zrobiła.

[+16, -9] Wredna $)%#!

[+15, -3] Głównym zadaniem liderki jest utrzymać zespół w całości. Teraz myśli, że może wrócić jakby nic się nie wydarzyło?

ŹródłoNaver

[+548, -166] Zrobiła się z niej totalna ajumma ㅠㅠ

[+322, -97] Wciąż piękna, jak zawsze! ^^

[+351, -137] Cóż, z jednej strony szanuje jej decyzję, każdy ma prawo do własnego życia. Ale wciąż nie potrafię zrozumieć dlaczego tak bardzo postawiła na swoje własne szczęście będąc liderką. To doprowadziło do rozpadu zespołu. Mogła przynajmniej powiadomić resztę wcześniej zamiast ukrywać swoją decyzję w tajemnicy do samego końca…

[+212, -78] Sunye unni ㅜㅜ Tęskniłam ㅠㅠ Zawsze była moją ulubienicą… Od czasów ‚Irony’ ㅠㅠㅠ

[+162, -28] Otóż to jest idealny przykład jak idole nie powinni opuszczać swoich zespołów ㅋㅋㅋ Mogła to przemyśleć, mogła poinformować o swoim odejściu wcześniej ㅋㅋ ale nie! miłość była dla niej ważniejsza. Oczywiście nie obwiniam jej za to, że się zakochała. Mam do niej żal, że nie zarządziła tym wszystkim przed swoim odejściem.  Ale kogo to obchodzi, ważne że ona będzie żyła długo i szczęśliwie.. 

[+82, -14] Mówiła, że chce żyć po cichu, mieć więcej prywatnośś.. a teraz proszę, wprasza się do telewizji… ahh, celebryci zawsze chcą być w centrum uwagi..

[+104, -48] Sunye unni tęskniłam ㅠㅠ nadrobię ten odcinek!

[+60, -10] Jeśli robisz coś dla kogoś od serca to nikt nie musi wiedzieć, że pracowałeś jako wolontariusz, czyż nie? Ona była na misji i oczywiście wszyscy o tym musieli wiedzieć.

[+56, -8] Nie sprawdziła się jako liderka. To co zrobiła było samolubne.

[+73, -26] Okej, zrujnowała karierę WG, truła że nie chce już być celebrytką, a tu proszę… wielki comeback? 

9 comments

 1. Oliwia K. Reply

  Boże czy ci ludzie są normalni? XDD Sunye jest egoistką bo chciała założyć rodzinę XD A prawda jest taka, że gdyby miała jakiś skandal/zrobiła sobie operację i już tak nie zachwycała to k-netizens byliby pierwsi do porzucenia jej XD Skoro pracowała jako wolontariuszka to nie powinni być dumni z niej, że taka gwiazda ma tak dobre serce? Teraz idole wpłacają zwykła darowizny i są określani bohaterami narodu, a ona wyjechała pomagać swoimi rękoma, założyła rodzinę, dała komuś życie i jest s*ką? Po prostu nie wierzę w to, że mentalność Koreańczyków jest tak beznadziejna.
  „Jej życie prywatne guzik mnie obchodzi” -> takie komentarze są żałosne, brak słów. Nie znam Sunye, chociaż WG kojarzę, ale mam nadzieję, że jest szczęśliwa.

 2. Lim Reply

  To ci ludzie są egoistami, a nie Sunye. To oni każą i kazali jej żyć tak, jak im by się podobało. Wcale się nie dziwię, że postanowiła opuścić zespół i zachciała żyć jak normalni ludzie. Obrzydliwi są ludzie, którzy ją za to hejtują.

 3. Ryu Reply

  Koreańczycy myślą że idole to ich własność. Dlaczego jakiś zespół miał być ważniejszy od jej szczęścia? Miała stracić miłość bo zespół? Jeżuniu ja to już się zastanawiam co będzie jak moi idole zechcą założyć własne rodziny. Fani myślą że będą w nieskończoność ich zabawiać?

 4. Suzzzi Reply

  Nie interesuje mnie jej życie osobiste, chciała wyjść za mąż, to wyszła.
  Ale odejście z WG… Koreańczycy mają takie dziwne przekonanie, jak jestem idolka i wezmę ślub to muszę zrezygnować z kariery… niby dlaczego… mogła by przecież mieć rodzinę i nadal śpiewać.
  W USA czy nawet w Polsce to żadnym problemem nie jest…

 5. Neytiri Reply

  I dobrze zrobiła! Poświęciła wiele lat zespołowi, w końcu przyszła pora na ułożenie sobie życia osobistego. Gdyby oddała więcej lat na bycie idolką, poświęcając własne szczęście i miłość, „fani” i tak by tego nie docenili, a JYP by w końcu olał zespół. Wiadomo, że jej odejście i rozpad zespołu były bardzo przykre dla fanów WG. Ale dopóki fani nie nauczą się, że idole to też ludzie i nie pozwolą im prowadzić normalnego życia prywatnego równolegle z pracą idola, to niestety zawsze będzie się kończyło smutnym wyborem dla tego idola: poświęcić życie prywatne, czy poświęcić karierę?

 6. Rossellinique Reply

  A ja ich żal trochę rozumiem, wygląda na to, że informacja o ślubie i odejściu była nagła. Dziewczyna mówi najpierw, że pragnie prywatnego życia i odchodzi, ludzie się z tym w końcu godzą, reszta członkń WG odnajduje inne drogi, po czym nagle po paru latach pani zmienia decyzję i zaprasza kamery… do własnego domu, miejsca najbardziej prywatnego.
  No to chyba jest coś nie halo, co?

 7. Suzzzi Reply

  Ale z ta Ajumma to święta racja, zaniedbala się strasznie. Ok przy 2 dzieci może nie mieć tyle czasu co singielka idolka ale kobieta powinna o siebie dbać.

  • Neytiri Reply

   Bez przesady, wygląda naturalnie i swobodnie, jak zwykły człowiek. Wiadomo, że w domu z rodziną nie chodzi wystylizowana jak na scenie po zabiegach sztabu stylistów, makijażystów i fryzjerów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *