Wooyoung mówi o swojej miłości do 2PM

W ostatnim wywiadzie Wooyoung mówił o przyszłości 2PM i tym, co grupa znaczy dla niego.

Wooyoung, który powrócił w tym tygodniu z mini albumem „BYE”, w całym wywiadzie podkreślał, że 2PM stanowi najważniejszy priorytet w jego życiu. Nawet w trakcie promocji swojego solowego albumu członek 2PM nie przestaje mówił o zespole.

„2PM jest moim powodem do życia. Powodem dla którego chcę tworzyć muzykę i nawet powodem dla którego promuję się solo jest 2PM. Moja miłość do członków zespołu jest wielka.”

Wokalista dodał, że 2PM zawsze znajdowało się w centrum jego planów. Chociaż osobiście chciał szybciej zaciągnąć się do wojska, to ostatecznie tego nie zrobił ze względu na swoich kolegów z zespołu. Zrezygnował również z promocji jako solowy artysta, aby poświęcić ten czas na promocję z 2PM.

„Chociaż miałem sporo solowych aktywności w Japonii, to pierwszy solowy album, który wydałem w Korei od 5 lat i 6 miesięcy. Prawdę mówiąc chciałem, aby 2PM trzymało się jak najdłużej razem w Korei, więc skupiłem się bardziej na solowych aktywnościach. Zawsze też chciałem szybciej ukończyć moją służbę wojskową, ale z powodu tego, że byłem częścią 2PM czułem, że nie jest to decyzja, którą powinienem sam podjąć. Kiedy spędzałem czas ciężko pracując z grupą, (mój pobór do wojska) został zepchnięty na później.”

Wooyoung ujawnił, że zamierza przystąpić do obowiązkowej służby wojskowej tak szybko jak to możliwe. On stwierdził:

„Mam zamiar odejść w okolicach drugiej połowy roku.”

Członek 2PM otwarcie powiedział również  o swoich byłych zmaganiach z byciem celebrytą. Ujawnił, że był czas, kiedy chciał porzucić pracę jako piosenkarz.

„Będąc celebrytą rozwinąłem pewien rodzaj niepokoju około pięć lat temu. To było bardzo dezorientujące. Wybrałem tą ścieżkę i starałem się, aby zostać członkiem 2PM, bo kochałem muzykę. Ale ostatecznie osiągnąłem sławę i bogactwo w zbyt młodym wieku. Więc czułem się dziwnie. Od pewnego momentu sława sama w sobie stała się niewygodna.”

Wooyoung zdradził, że powodem dla którego ostatecznie zdecydował się zostać są członkowie 2PM.

„To może brzmieć zbyt słodko, ale powodem dzięki któremu udało mi się pokonać niepokój było 2PM. Szczerze mówiąc chciałem wszystko porzucić, ale nie mogłem zmusić się do zdrady tych pięciu członków. Myślałem, że zostawienie ich nie byłoby dobre. Oczywiście teraz czuję to samo. Nawet jeśli pozostali członkowie odejdą ze swoich osobistych powodów, ja pozostanę do samego końca.”

Co prawda Wooyoung przewiduje, że może to zająć kilka lat zanim 2PM ponownie złączy się jako grupa, ale członkowie są w stałym kontakcie i wciąż się spotykają, kiedy tylko mogą.

„Ponieważ niektórzy członkowie nadal muszą ukończyć służbę wojskową, myślę, że zajmie to od czterech, do pięciu lat (aby grupa znów wspólnie się promowała). Jednak nawet jeśli członkowie są bardzo zajęci i trudno jest się spotkać, to i tak staramy się widzieć jak najczęściej.”

Idol wspomniał równie, że Shinhwa jest wzorem do naśladowania dla 2PM.

„Kiedykolwiek spotykam się z członkami Shinhwa, to zawsze rozmawiamy o naszych grupach. Za każdym razem jak to się dzieje, zawsze mają wiele naprawdę wartościowej mądrości do zaoferowania jako starsi bracia, jako wytrawni muzycy, i jako ludzie, którym udało się utrzymać grupę do tej pory. Naprawdę chciałbym, abyśmy podążali śladami Shinhwy.”


cr.: (1)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *