Artysta Holland w międzynarodowych trendach na Twitterze

22 stycznia o północy (czasu koreańskiego) solista Holland zadebiutował ze swoim pierwszym singlem “Neverland.”

Holland to pierwszy koreański artysta, który otwarcie mówi, że jest gejem. Piosenka opowiada o jego uczuciach i przykrych doświadczeniach.

Wielu słuchaczy nie kryło podekscytowania związanego z tym debiutem. Tuż po ukazaniu się piosenki i MV hasztag “HollandDebutDay” stał się trendem na Twitterze:

 

 

Gratulacje!

5 comments

 1. Vvani. Reply

  W sumie z jednej strony jest to przykre, że ludzie zachwycają się chłopakiem, tylko dlatego, że jest innej orientacji. Jego muzyka pozostawia wiele do życzenia i jedyne co, to teledysk wyszedł genialnie. No cóż, zobaczymy jak to będzie z czasem, ale mam nadzieję, że Holland się rozwinie i będzie rozpoznawalny przez swój głos, a nie orientację. Chociaż znając życie, to właśnie ze względu na orientację rzucił się w wir „””””celebrytów”””””

  • Jiminie.Candy Reply

   Zgadzam się z tym
   Jest innej orientacji i co z tego?
   Jest taki sam jak każdy idol.
   Tylko po prostu szuka szczęścia u facetów…
   I tylko przez to podbija teraz świat?

 2. Hanaberia Reply

  Well.. gdyby nie był innej orientacji ta piosenka przeszłaby bez echa, jest dość średnia..

  • xiao Reply

   Zgadzam się z Hanaberia. Gdyby nie to, że się nie kryje z orientacja, to takiego szału by nie było. To tylko debiut, ale jak dla mnie jego głos jak i piosenka są przeciętne, ale teledysk ciekawy. Oczywiście życzę mu samych sukcesów~

 3. Lim Reply

  Tu nie chodzi tylko o to, że jest gejem. Jest jednym z nielicznych koreańskich celebrytów i nielicznych celebrytów w ogóle, który postanowił ujawnić swoją prawdziwą orientację. Korea to bardzo konserwatywny kraj więc pewnie knetzi będą próbowali go zniszczyć. Wsparcie mu się przyda i wszystko jedno dlaczego ludzie go wspierają, ale dobrze, że to robią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *