Nie żyje aktor Jeon Tae-Soo (młodszy brat Ha Ji Won). Cierpiał na depresję

21 stycznia agencja Haewadal Entertainment poinformowała o śmierci aktora Jeon Tae Soo, młodszego brata aktorki Ha Ji Won

Według agencji Jeon Tae Soo cierpiał na depresję od dłuższego czasu. Jego stan poprawił się w ostatnim czasie i rozważał nawet powrót do promocji na małym ekranie.

Jego przedstawiciele opublikowali oświadczenie:

Z wielkim smutkiem informujemy Was o śmierci Jeon Tae Soo, który odszedł w wieku 34 lat.

Aktor leczył się na depresję. Jego stan psychiczny poprawił się w ostatnim czasie, dlatego też rozważał powrót do aktorskich aktywności. 

Jego prawdziwą pasją było aktorstwo, ale interesował się też sztuką.

Prosimy o powstrzymanie się od pisania złośliwych i krzywdzących komentarzy na temat zmarłego.

Pogrzeb zostanie zorganizowany wkrótce. Wezmą w nim udział rodzina i bliscy przyjaciele. Prosimy także o niewnoszenie kamer na uroczystość pogrzebową. Pozwólmy jego rodzinie pożegnać go w ciszy i spokoju.

Jeszcze raz przepraszamy za dostarczanie Wam tych smutnych i łamiących serca wieści.

 

Jeon Tae Soo był młodszym bratem popularnej koreańskie aktorki Ha Ji Won. Znany był z ról w koreańskich dramach takich jak: Sungkyunkwan Scandal oraz It’s Okay, Daddy’s Girl.

 


src: (1)

4 comments

    • Cinnamonroll Post authorReply

      Wszystko wskazuje na samobójstwo, choć przyczyna śmierci nie została jeszcze podana. Policja nadal prowadzi śledztwo w tej sprawie.

  1. Lim Reply

    Jeju, dwa samobójstwa wśród celebrytów w tak krótkim czasie… Mam nadzieję że te incydenty nie popchną do tego samego innych, którzy są w punkcie krytycznym swojego życia… Nie znałam tego aktora ale i tak szkoda. Będę się za niego modlić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *