Igrzyska Olimpijskie bez k-popu! Na ceremoniach otwarcia nie wystąpią grupy idoli

Członkini duetu Bolbbalgan4Ahn Ji Young potwierdziła udział w ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2018 w Pyeongchang!
Artystka stanie na scenie u boku Jeon In Kwona oraz innych (w tym także najprawdopodobniej artystów z Korei Północnej), by razem zaśpiewać piosenkę promującą pokój na świecie.

Według informacji podawanych przez media na ceremoniach otwarcia i zamknięcia nie obejrzymy żadnej popularnej grupy idoli.

8 comments

 1. Suzzzi Reply

  Dalczego? Ok ja wiem to nie kpop koncert a ceremonia otwarcia olimpiady ale kpop jest ważnym fundamentem Korei.

 2. Mara Reply

  Szkoda :/ to dziwne najpierw robią koncert pod koniec roku z okazji Pyeonchang (idk jak to się piszę) a teraz że nikogo nie będzie

 3. Mara Reply

  Tak w sumie to trochę źle bo to na pewno też by pomogło w zyskach w sensie mieliby większą oglądalność i być może więcej fanów by przybyło, słyszałam że bilety za bardzo się nie wyprzedały

 4. Neytiri Reply

  Z jednej strony to dziwne, bo kpop to jeden z filarów promocji Korei na świecie i takie występy przyciągnęłyby młodszych widzów, niekoniecznie zainteresowanych sportem, a bardziej idolami. Może więc o to chodziło, nie chcą odciągać uwagi od głównego tematu igrzysk? Może i lepiej, nie będzie fanwarów kto wystąpił a kto nie i w jakiej kolejności.

  Chociaż trochę nieładnie, te igrzyska reklamują znanymi twarzami i nazwiskami idoli od miesięcy, wyprzedając serie gadżetów i maskotek dzięki tej reklamie, a teraz jak najważniejsza część się ma zacząć to ich odcięli?

 5. Rossellinique Reply

  O to to co wyżej, do reklam, niesienia pochodni, nawe w programach tawrdo promowano Igrzyska używając idoli, z tym jakoś nie było problemu, a teraz nagle be?
  Myślę, że jest to jakaś strata, kto wie może kolejni fani by doszli 😉 A jakie grupy, cóż zawsze można sięgnąć po legendy o które nikt oburzać się nie będzie, SuJu, TVXQ, JYJ, Bangi, jakieś solistki jak np Ailee, IU, może jakiś raper?

 6. Suzzzi Reply

  Otwarciu olimpiady w Rosji wystąpiły TaTu. Najpopularniejszy duet rosyjski w historii… Dziwne że w Korei nie powielaja tego trendu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *