BTS w Los Angeles – sesja zdjęciowa dla Vogue

Klip zza kulis sesji zdjęciowej zespołu BTS dla amerykańskiego magazynu.

Podczas swojego pobytu w USA w zeszłym roku chłopcy wzięli udział w 2017 American Music Awards, pojawili się w telewizyjnym show “The Ellen DeGeneres Show,” a także zwiedzili „Miasto Aniołów!

 

 


cr: (1)

7 comments

 1. Malina Reply

  Jakie te sesje dla amerykańskiego Vogue są ostatnio kijowe… I nie mam na myśli tylko tej z BTS
  Totalnie nie ma w tych zdjęciach uczuć. Wiem, że ten nurt, takich „przypadkowych” ujęć jest ostatnio na topie w Ameryce, ale w ogóle mi się to nie podoba. Bo takie zdjęcia z przypadku też trzeba umieć robić, uchwycić ten „fun” osób, które wykonują dane czynności. A te powyżej to wyglądają, jak zdjęcia z mojej uroczystości rodzinnej, gdzie dałam się pobawić lustrzanką mojej 7letniej kuzynce…
  No chyba, że to ja się nie poznałam na jej talencie i tak naprawdę ona jest super zdolna 😮 Może powinnam te jej fotki posłać do takiego Vogue, żeby ocenili to fachowcy.

  • Rossellinique Reply

   Czyli te foty powyżej to są niby TE zdjęcia?
   WoW.. no naprawdę, wysoki poziom widzę, na miarę vogue.
   A tak serio, to myślałam że to po prostu urywki z filmu z ich pobytu tam, a foty są gdzieś indziej, no ale spoko, najwyraźniej ja też się nie znam xD

   • Malina Reply

    Z tego, co zrozumiałam na stronie Vogue (jest cały artykuł i są te zdjęcia + inne i mają tytuły) to te zdjęcia, to jest jakby sesja sesji… A przynajmniej mam taką nadzieję.
    Ta główna będzie pewnie w gazecie, bo widzę jakieś plenery, których zdjęć nie widzieliśmy. Ale no, oni dali te zdjęcia na stronę internetową, w artykule, na którym zarabiają, co dla mnie jest jawną kpiną, bo są okropne. Tzn. jako szanujący się portal w życiu bym czegoś takiego nie wrzuciła. Bo to tylko pokazuje nieudolność fotografa.
    Ale widziałam dużo sesji zeszłorocznych, bo kilka moich ulubieńców brało udział w zdjęciach i to był dramat.
    Jak zmaszczą sesję z BTS, to będzie niezła jazda, bo ciężko trafić na drugich takich fotogenicznych osobników 😀
    Okaże się na dniach, czy napstrykali coś lepszego.

 2. Ola K. Reply

  Nic szczególnego, stroje brzydkie, oni też zdytnio fotogeniczni nie są, do dobre twarze poradziłyby sobie w każdych warunkach/sesji. Widać, że taka udawana zabawa.

  • Kat Reply

   Stroje i zdjęcia też mi się nie podobają, ale co do tego że nie są fotogeniczni to już nie,( kwestia gustu) gdyby nie byli fotogeniczni zdjęcia byłyby koszmarne 🙂

 3. wercix Reply

  Trochę śmiesznie, bo army tak się zachwycały, że to nie jest sesja dla koreańskiego Vogue, to sesja dla AMERYKAŃSKIEGO Vogue, który niby jest ważniejszy, a te zdjęcia wyglądają jakby robili je na odwal się. No to widać jaki mają stosunek do bts xd

  • Kat Reply

   I po co te złośliwości? może zdjęcia są takie sobie co nie zmienia faktu że zdjęcia są jak to ujęłaś AMERYKAŃSKIEGO Vogue, poza tym jest też duży artykuł o BTS więc to fajna sprawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *