Fani świętują urodziny I.M (Monsta X) na Twitterze

Fani zespołu MONSTA X świętują urodziny członka I.M używając hasztagu: “IMWOLFDAY,” który aktualnie znajduje się w światowych trendach!

 

26 stycznia I.M ukończył 22 lata (licząc naszym systemem). Członkowie MONSTA X, przedstawiciele agencji Starship Entertainment oraz fani zalewają solenizanta życzeniami na Twitterze.

Hyungwon opublikował selfie z I.M i napisał:

Mój młodszy braciszku! Teraz jesteś jak mój prawdziwy młodszy brat. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że otrzymasz mnóstwo miłości dzisiaj. nie dopuszczę, żeby było Ci zimno (Ufasz mi, prawda..?)

 

 

Kihyun dodał zdjęcie Shownu i I.M grających w grę.

Grałem w drużynie z I.M, przeciwko Shownu i Hyungwonowi, przegraliśmy…. Zmierzmy się dzisiaj ponownie, tym razem doprowadzę nas do zwycięstwa z okazji Twoich urodzin! Dziękuję, że jesteś naszym najmłodszym bratem.

 


src: (1)

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    Wspaniałe są te wiadomości, serce się raduje, że chłopcy się tak zżyli <3 Dopiero poznaję Monsta X i niedawno oglądałam ich program survivalowy "No Mercy". Początki IM miał naprawdę ciężkie. Ogromnie się cieszę, że dostał się do zespołu. Wszystkiego najlepszego dla naszego kochanego evil maknae IM who I am! ;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *