Leeteuk (Super Junior) przekazał fanom wiadomość od Taemina (SHINee) podczas Seoul Music Awards

Członek SHINee, Lee Taemin otrzymał nagrodę w kategorii Popularity Award podczas gali 27th Seoul Music Awards. Idol nie był obecny na imprezie, nagrodę w jego imieniu odebrał lider Super Junior, Leeteuk.

Nagrodę Popularity Award otrzymuje się poprzez głosowanie fanów. Taemin został ogłoszony zwycięzcą, jednak to nie on a jego starszy kolega z wytwórni wyszedł na scenę, by ją odebrać.

Leeteuk przekazał także wiadomość, którą Taemin przygotował dla swoich fanów:

 

Witajcie, tutaj Taemin!

Jestem wdzięczny za Wasze głosy, dziękuję za tę nagrodę! Wszystko u mnie w porządku, odpoczywam, zwiedzam, doświadczam rzeczy, których nie byłem w stanie doświadczyć wcześniej. Ostatnio ciężko pracowałem i nie miałem czasu na odpoczynek, ale dzięki temu mam wspaniałe wspomnienia. Dobrze jest czasami zatrzymać się na chwilę i powspominać. 

Dziękuję wszystkim, którzy nieustannie mnie wspierają i wszystkim, którzy się o mnie martwią. Proszę, zaczekajcie jeszcze trochę, mam zamiar powrócić wkrótce! Dziękuję Leeteukowi, którzy czyta Wam mój list i odbiera za mnie nagrodę, mimo iż wiem jak bardzo jest zajęty.  

Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku, dbajcie o swoje zdrowie w tę okropną pogodę! 

Na koniec, mam wiadomość dla moich kolegów z zespołu: Jonghyuna, który patrzy na nas z nieba. Przepraszam Cię i dziękuję za wszystko.
Dziękuję także Onew, Key, Minho oraz Jinowi (menadżerowi). Dziękuję Bogu.

 

 

Po przeczytaniu wiadomości Leeteuk poprosił fanów, żeby nadal wspierali zespół SHINee obiecując, że będą świecić jeszcze jaśniej w 2018 roku.

 

 

6 comments

 1. Lim Reply

  Taemin zasłużył sobie na tę nagrodę. A ta wiadomość jest piękna <3 Już sobie wyobrażam jak Jonghyun fanboyuje w niebie, że jego mały maknae otrzymał taką nagrodę, tak jak to robił na ziemi ^^ Jestem wdzięczna Leeteukowi. Miło, że dodał też coś od siebie.

 2. Malina Reply

  I niech się dobrze bawi i odpoczywa. Bo potem obudzi się w wieku np. 27 czy 30 lat ze świadomością, że nic nie osiągnął na polu prywatnym, ani niczego nie zobaczył, bo całe życie tylko pracował…

 3. Mara Reply

  czytam to drugi raz (1 raz na gali, 2 teraz) i wciąż mam łzy w oczach. Jejku a Leeteuk bardzo ładnie to wszystko przeczytał i dodał też coś od siebie <3 to takie miłe z jego strony było że napisał do niego 🙂 Gratulacje dla Taemina

 4. Neytiri Reply

  Leeteuk się świetnie spisał tego wieczoru przyjmując nagrody w imieniu swoich hoobae z wytwórni. Przygotował przemówienia idealnie z myślą o fanach tych artystów, kontaktując się bezpośrednio z nimi.

  Taemin to świetny chłopak, w swoim krótkim podziękowaniu pomyślał o każdym. Jego wiadomość płynęła prosto z serca, odrobinę otworzył się przed nami. Cieszę się, że ma teraz czas dla siebie, żeby móc stanąć na nogi. Jego podziękowania dla członków zespołu, były wzruszające <3 Gratulacje dla niego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *