Członkowie B.A.P świętują 6 rocznicę i przesyłają wiadomości dla fanów

Członkowie grupy B.A.P świętują dziś 6 rocznicę od debiutu!

Wiadomość od lidera B.A.PBang Yong Guka:

 

Do fanów B.A.P i wszystkich, którzy są z nami od dłuższego czasu!

Chcę Wam powiedzieć, że was kocham i szanuję. Były momenty trudne, ale mamy też wiele pozytywnych wspomnień. Mija szósty rok od naszego debiutu i ponownie zdałem sobie sprawię ile miłości B.A.P otrzymało, ile szczęścia nam daliście przez wszystkie te lata.

Jestem teraz w studio, gdzie powstawały nasze piosenki, to szczególne miejsce. Cieszę się, że tu teraz jestem i mogę wysłać do was tę wiadomość z okazji naszej rocznicy.

Cały czas czujemy Wasze wsparcie i miłość za co jestem ogromnie wdzięczny. 

Produkcja muzyki staje się coraz trudniejsza, ale zamierzam w przyszłości komponować jeszcze lepsze utwory, żeby stać się poważanym artystą. Jestem tu dla Was, mam nadzieję, że z nami zostaniecie. 

Dziękuję!

 

Wiadomość od Himchana:

Chciałbym przekazać podobną wiadomość naszym fanom.

Szczerze, wydaje mi się, że przeszliście więcej niż my sami. Dziękuję Wam za to, że zawsze stoicie po naszej stronie. Pracowaliście ciężko! Doceniamy to co nam dajecie. Cieszę się, że wciąż przychodzicie nas oglądać, choć to nie zawsze jest łatwe. Liczę na to, że będziemy się widywać jak najczęściej. Proszę, zostaćcie z nami. MY obiecujemy to samo!

Dziękuję!

 

 

Wiadomość od Daehyuna:

 

Drogie BABYz!

Zawsze chciałem zrobić dla was jak najwięcej, widywać was jak najczęściej i powracać do was z jak najlepszą muzyką. Jesteście dla mnie najcenniejszymi osobami, więc chciałbym obdarowywać was tym co najlepsze!

Mam już 26 lat, a zadebiutowałem w wieku 20 – wtedy jeszcze nic nie wiedziałem. Wy byliście przy mnie przez te wszystkie lata, więc czuję że mogę Wam ufać.

Nie będę już więcej mówił o głębokich i znaczących rzeczach, bo czuję, że to dopiero początek naszej kariery!  Chce być z wami jak najdłużej.

Kocham Was! 

 

 

Wiadomość od Youngjae:

Zadebiutowałem, kiedy ledwie wchodziłem w dorosłość, a już zdążyło minąć 6 lat..

Zawsze będę wdzięczny naszym fanom, ale w miarę upływu czasu stajecie się dla mnie jeszcze bardziej cenni. Cieszyłem się, kiedy wspieraliście nas podczas debiutu, ale teraz wasze wsparcie jest dla nas jeszcze bardziej znaczące i wzruszające! 

Te 6 lat, które spędziłem z Wami były naprawdę szczęśliwe. Dlatego, dziękuję! Mam nadzieję, że także stanę się źródłem Waszego szczęścia.

Trzymajcie się zdrowo!

Kocham Was! 

 

 

Wiadomość od Jongupa:

Tak wiele wydarzyło się w przeciągu ostatnich 6 lat. Bywały lepsze i gorsze czasy, ale najważniejsze, że mamy te wszystkie wspomnienia, do których możemy wracać! 

To były najbardziej żywiołowe i pasjonujące momenty w moim życiu, dlatego dziękuję Wam – fanom i członkom mojego zespołu za wspólnie spędzony czas. Naprawdę uważam, że moje życie jest wspaniałe i mam się z czego cieszyć. 6 lat to dla większości krótki odcinek czasu, ale dla mnie był to bardzo pracowity i aktywny okres. Mam nadzieję, że nadal będziemy pracować na piękne wspomnienia. Liczę też na to, że będę do was powracał z aktywnościami solo.

Dziękuję!

 

Wiadomość od Zelo:

Minęło 6 lat i wiecie co? Jestem teraz w wieku naszego najstarszego członka podczas debiutu. 

W 2018 kończę 23 lata, a zadebiutowałem w wieku zaledwie 16. I tak jak to dorośli zwykli mawiać: czas leci nieubłaganie.

Trudno uwierzyć, że minęło tyle czasu. Dziękuję wszystkim, którzy nam towarzyszyli przez te lata, kochali nas, wspierali. Każdego dnia zastanawiam się jak się wam odpłacimy za miłość, którą nas obdarowujecie. Myślę, że jedyne co możemy Wam obiecać to, że będziemy obdarowywać Was jak najlepszą muzyką i spotykać się z Wami jak najczęściej!

Wciąż jestem młody, więc zamierzam pracować jak najciężej i szukać okazji do spotykania się z Wami. 

Kocham Was wszystkich!

 


 

cr: (1)

 

 

2 comments

  1. Lim Reply

    Wiem, że wszystkie zespoły tak słodzą fanom, ale mam wrażenie, że słowa wychodzące z ust członków B.A.P są jak najbardziej szczere. Na pewno są wdzięczni fanom, którzy mimo wszystko przy nich zostali. Martwię się o nich każdego dnia, bo już za rok o ile dobrze myślę kończą się ich kontrakty, Yongguk i Himchan pójdą na służbę wojskową a TS wiadomo jak beznadziejną jest wytwórnią. Boję się o ich przyszłość, ale chcę wierzyć, że dotrzymają obietnicy i będą z nami jeszcze długo, bo mam wrażenie, że serio nadal chcą kontynuować swoją działalność jako zespół.

  2. Katekyo Reply

    Właśnie się popłakałam . Mam odczucie że te słowa wyszły z ich serca szczerze i życzę im aby naprawdę dotrzymali obietnicy i żeby również przez cały czas dostawali tyle samo miłości od swoich fanów ile przez te 6 lat . Też tak samo jak osoba powyżej również się martwię o to jak z ich służbą wojskową i co dalej z kontraktami z wytwórnią TS . Mam nadzieje że ich muzyka jak i oni samo zostaną z nami jeszcze długo .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *