EXO opowiadają o tym jak pokonali 7 letnią klątwę

28 stycznia w programie “Section TV” został wyemitowany wywiad z grupą EXO z czasów ich wizyty w Dubaju.

Członkowie boy bandu zostali zapytani jaki mają sekret na pokonanie 7 letniej klątwy (po 7 latach większość grup rozpada się ze względu na wygasające kontrakty członków).

Chanyeol odpowiedział:

Myślę, że to dzięki naszym relacjom, co roku stajemy się sobie jeszcze bliżsi. Często zasiadamy razem i dyskutujemy o różnych sprawach, jeśli mamy różne opinie na jakiś temat próbujemy znaleźć kompromis. 

Członkowie zespołu wskazali na Sehuna, który jest „fundamentem” ich współpracy:

Jest siłą napędową w naszej grupie, szybko znajduje dobre rozwiązania podczas naszych wspólnych rozmów.

 

Większość wskazała także na Suho, jako członka, który zmienił się najmniej od czasów debiutu.

Chen skomentował:

Od początku posiadał osobowość i aurę modelowego studenta, za którym wszyscy chcą podążać. Myślę, że to dlatego został naszym liderem. 

Chanyeol wtrącił:

Na początku nie byłem zbyt blisko z Suho, szczególnie w czasach kiedy byliśmy trainees. Później stał się osobą, do której mogłem się zwrócić z każdym problemem i każdą myślą w mojej głowie. To nie zmieniło się do dziś. 

Baekhyun:

Nawet jego twarz nie zmieniła się pomimo upływu czasu.

 

Na osobę, która zmieniła się najbardziej członkowie wybrali Sehuna.

Baekhyun tłumaczył, że Sehun był jeszcze w liceum kiedy debiutowali, jego twarz była bardziej okrągła. Teraz wygląda dojrzalej i ma umięśnione ciało.

Na początku bał się nam spojrzeć w oczy, a teraz sami spójrzcie jak przy nas siedzi – ze skrzyżowanymi nogami!

 

 


Src: (1) (2)

11 comments

 1. SuMi123 Reply

  Super, że udało im się przetrwać i mam nadzieje ze wytrwają do co najmniej 10 lat Szkoda jednak ze nie wszyscy „wytrwali” i z 12 osobowego EXO zostało tylko 9

 2. everything Reply

  Nie wyobrażam sobie, że EXO mogłoby się kiedykolwiek rozpaść… Szczególnie że na chwilę obecną są głównym źródłem dochodów dla wytwórni, a ich popularność nie maleje. Hwaiting!

 3. Triks Reply

  Suho żeczywiście prawie się nie zmienił 🙂 no i może Min-seok 😉
  Z tego co wiem to oni mają podpisane kontrakty na 10 lat, więc nie ma się co martwić, gorzej będzie potem, bo część będzie w tym wieku w którym dostają wezwanie do Wojska 🙁

 4. Neytiri Reply

  Kochani moi <3 Przetrwali, ale nie da się ukryć, że ponieśli wyraźne straty, nie tylko w składzie całego zespołu, ale każdy z nich osobiście. Osiągnęli bardzo wiele, ale także doświadczyli wiele trudności.

  Ale to jeszcze nie minęło 7 lat, zadebiutowali w kwietniu 2012 roku, więc w 2018 roku minie dopiero 6 lat.

 5. kindness Reply

  EXO- grupa legenda!!! Już na zawsze wpisali się w historię kpopu. Cały czas zastanawiam się jak potoczyłaby się ich kariera gdyby pozostali w 12-sto osobowym składzie, czy byliby jeszcze bardziej popularni(tęsknie za OT12). Jestem im wdzięczna i czuję do nich respekt, że pomimo wielu trudności nie poddali się i dalej robią wspaniałą muzykę i ciężko pracują dla swoich fanów. To zaszczyt mieć takich idoli! ♥

 6. Suzzzi Reply

  7 letnia klątwa..
  Debiut mieli w.2012 dziś mamy początek 2018. Więc to 6 lat…

  • Naanariko Reply

   SM mówiło o debiucie nowej grupy już w maju 2011, Lee Sooman wspomniał wtedy o debiucie „M1”, co było roboczą nazwą zespołu.
   Prawdopodobnie już wtedy mieli wybrany skład, być może mieli też podpisane już kontrakty, stąd 7 lat

 7. Ola Reply

  Chwila, oni debiutowali w 2012, więc jak mogą mówić o pokonaniu 7letniej klątwy, będąc zespołem 6 lat? No chyba, że ten miesiąc/dwa z 2011 kiedy wypuszczali kilka taesaerów członków liczą jako cały rok XD Wybaczcie, ale to nie ma sensu, nie jestem exol, a wiem, że są 6 lat zespołem, nie 7. Przecież nawet w 2017 obchodzili 5 rocznicę na twt i na innych portalach, więc o czym oni gadają XD

 8. Rossellinique Reply

  Mam nadzieję, że przetrwają i drugie tyle i jeszcze dłużej, gorąco im tego życzę.
  Jeśli tylko potrafią ze sobą się kłócić, rozmawiać i dyskutować ale także ustępować jeden drugiemu jeśli trzeba to się im to uda 🙂

 9. sugasteddybear Reply

  Wyobraźcie sobie że exo istnieje od 2011 to że zadebiutowali w 2012 to inna sprawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *