INFINITE o swojej przyjaźni i wygranych w programach muzycznych

Członkowie INFINITE wzięli udział w sesji zdjęciowej dla magazynu The Star. Udzieli też wywiadu!

Członkowie zespołu zostali zapytani co czują mając na koncie pięć wygranych z piosenką „Tell Me” w programach muzycznych.

Lider, Sunggyu odpowiedział:

Martwiliśmy się i czuliśmy ogromną presję, ponieważ to nasz pierwszy album od pewnego czasu. Cieszymy się, że spodobał się fanom. Nie wiemy za bardzo jak się im odpłacić.

Włożyliśmy mnóstwo energii i pracy w ten album, próbując sobie uświadomić, że to zupełnie nowy początek. Wszyscy byliśmy zajęci, ale znaleźliśmy czas by ćwiczyć wcześnie rano. Ten krążek zawiera nasze przemyślenia i zmartwienia. 

 

Sunggyu, który w tym roku skończy 30 lat (licząc systemem koreańskim) zdradził, że ostatnio sporo myślał o przeszłości.

Tak wiele rzeczy wydarzyło się kiedy byłem dwudziestolatkiem. Towarzyszyły mi cudowne  chwile, ale była też samotność i smutek. Czasami zastanawiam się: Czy żyłem dobrze? Czy dokonałem prawidłowych wyborów? Czy skrzywdziłem innych ludzi? Ale nawet jeśli… nie wrócę już do tego, nie mogę zmienić przeszłości.

 

 

L został zapytany, czy gdyby mógł dołączyć do INFINITE ponownie, zrobiłby to?

Dla mnie INFINITE to jak ogrodzenie, w środku którego znajduje się wiele moich wspomnień. Spędziłem połowę życia w tym zespole!

Sungyeola zapytano czy jest coś, co chciałby przekazać pozostałym członkom zespołu?

Teraz, kiedy staliśmy się grupą sześcioosobową jesteśmy sobie jeszcze bliżsi. Okazujemy sobie wzajemnie wiele zrozumienia. Inny członkowie okazali mi wsparcie, kiedy kręciłem swoją dramę. Teraz pora, żebym to ja ich wspierał.

 

 

Czego aktualnie pragnie Sungjong?

Miłości! Minęło sporo czasu odkąd byłem w związku. Już chyba zapomniałem jak to jest kogoś kochać. To nawet nie obsesja/pragnienie, bardziej zmartwienie.

Reszta zdjęć będzie dostępna w kolejnym wydaniu magazynu The Star!

 

Source (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *