Suzy wspomniała o Miss A podczas swojego showcase

Suzy podzieliła się swoimi uczuciami i myślami w związku z niedawnym rozpadem jej grupy – miss A.

29 stycznia podczas swojego showcase, Suzy powiedziała:

miss A rozpadły się po 7 latach aktywności.

Teraz czekają mnie nowe wyzwania, więc jestem zestresowana. Nie da się porównać promocji solo do promocji zespołowej. Jako solistka mogę pokazać Wam więcej siebie i tworzyć muzykę, którą zawsze chciałam tworzyć. Uważam, że promocja solo pozwala artyście rozwinąć skrzydła. To dlatego jestem bardziej zdeterminowana niż kiedykolwiek. 

 

 

Artystka wyraziła także swój żal i przeprosiła fanów:

Wstyd mi, że nie byłam w stanie powiedzieć fanom wcześniej o rozpadzie miss a. W głębi duszy wiem jednak, że każda z nas będzie mogła rozwijać się lepiej idąc własną ścieżką.Wspieram moje koleżanki z zespołu i im kibicuję. Was również o to proszę!

Suzy wydała dziś swój mini album “Faces of Love”.

 


src: (1) (2) (3)

 

 

2 comments

  1. Agnieszka Reply

    miss a zawsze były i zostaną zapamniętane jako monster rookie, ale jednak dziewczyny też nei ukrywały wzajemnej niechęci do siebie, widać, że to nie była sympatia, a po prostu – praca. Po rozpadzie każdej z niej życzę powodzenia, aczkolwiek nie da się ukryć, że na imię całego zespołu zawsze najciężej pracowała właśnie Suzy.

  2. Neytiri Reply

    Grzeczna, do granic poprawna, w pełni profesjonalna odpowiedź. Zakończono kontrakty i Suzy zakończyła służbową współpracę. Szkoda, że tak to wyszło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *