Pierwszy japoński album EXO podbija listę muzyczną Oricon’s Daily Album Chart

Nowy, japoński album zespołu EXO – “Countdown” podbił japońską listę muzyczną: Oricon’s Daily Album Chart!

Boy band wydał swój pierwszy japoński album Countdown 31 stycznia! Album wskoczył na pierwsze miejsce listy najlepszych albumów i sprzedał się w liczbie 62,061 egzemplarzy już pierwszego dnia.

 

Gratulacje dla EXO!

7 comments

 1. Bae Reply

  Tylko? To dosyć słabo jak na Japonię i EXo….

  PS. żeby nie było nie jestem Army i nie mam na celu udupienia EXO.

 2. Oliwia Reply

  Jako exol jestem zszokowana, tylko 60k albumów sprzedanych pierwszego dnia? exol chciały podbić rekord, a to jest słaba sprzedaż jak na nasze możliwości… Jeszcze wczoraj widziałam tweety, że z pewnością sprzedamy 150k pokonując bts, a tu takie rozczarowanie. Jeju wielka szkoda, ale cóż, może exo rzeczywiście nie ma takiego ogromnego fandomu w Japoni… Nie wiem jak to inaczej wytłumaczy. Przykro mi.

 3. Malina Reply

  Trzeba by prześledzić, jakie wyniki mają tam inne zespoły.
  Ale od siebie dodam, że zakochałam się w tym albumie. Jest tak bardzo w moim guście, że sama jestem w szoku. Bardzo, ale to bardzo rzadko się zdarza, żebym polubiła jakiś album w całości. Mam takich może z 4 w swoim życiu i wszystkie są spoza Korei. Dlatego tym bardziej się dziwię. Ale też cieszę 😀

 4. DUDI Reply

  Jakie wyniki mają inne zaspoły? TVXQ regularny album, sprzedaje w ilości około 200 tysiecy pierwszego dnia. SuJu,Shinee srzedaz regularnych albumów pierwszego dnia mają zbliżoną, no może trochę wyższa.

  • Malina Reply

   Eh, mówi się trudno. Grunt, że mi się podoba♥ Może nie trafili dobrze z datą i potem to nadrobią.

 5. xiao Reply

  Tylko nie zaczynajcie pod tym postem żadnych dram, błagam. Tak btw uwielbiam ten album, jak większość japońskich albumów zespołów SM (niektóre są o wiele lepsze od koreańskich, serio).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *