Junho (2PM) mówi dlaczego postanowił przedłużyć kontrakt z JYPE i o swoich planach związanych ze służbą wojskową

W jednym z ostatnim wywiadów członek 2PMJunho wspomniał, dlaczego już drugi raz przedłużył kontrakt ze swoją agencją – JYP Entertainment.

31 stycznia agencja JYP Entertainment oświadczyła, że pięciu z sześciu członków boy bandu postanowiło przedłużyć z nią współpracę po raz drugi. Taecyeon, który aktualnie odbywa służbę wojskową przedyskutuje możliwość dalszej współpracy po powrocie.

 

Junho natomiast skomentował:

Cała nasza szóstka zgodziła się, że powinniśmy pozostać razem i promować się jako 2PM, bez względu na okoliczności. Czuję się naprawdę szczęśliwy.  

 

 

Idol tłumaczy, że jeszcze przed podjęciem decyzji o przedłużeniu współpracy z JYPE wszyscy członkowie zdecydowali się pozostać razem:

Rozmawialiśmy o tym co jeśli któryś z nas nie zdecyduje się przedłużyć kontraktu. Postanowiliśmy, że nawet jeśli tak się stanie reszta zostanie razem. 

 

Junho zaznaczył także, że 2PM to pierwszy artysta w historii agencji JYP E, który zdecydował się przedłużyć kontrakty więcej niż raz:

Uściślając, właśnie przedłużyliśmy nasze stare kontrakty. 2PM to też pierwsza grupa, która zdecydowała się na przedłużenie kontraktów. Podoba mi się, że byliśmy pierwsi. 

 

Opisał także wyjątkowe relacje panujące w zespole i ich więź z wytwórnią:

Przez ostatnie 10 lat obserwowaliśmy jak wytwórnia się rozwija. Ponieważ wiemy jak to było kiedyś czujemy się tutaj jak w domu.

W zespole panują bardzo dobre relacje, jesteśmy jak bracia. To ważne, że tak wiele razem przeszliśmy. Czujemy się komfortowo także w obecności CEO do tego stopnia, że możemy się mu wyżalić. Nie marudzimy przy Park Jin Youngu, ale czujemy, że możemy to robić przy CEO Jun Wooku. Szczerze wyrażamy swoje niezadowolenie, kiedy coś nam nie pasuje, dużo rozmawiamy. To dlatego przedłużyliśmy kontrakty.

Dla członków naszego zespołu priorytetem było pozostać razem.

 

 

Zapytany o grupową współpracę dopowiedział:

Potrafimy świetnie współpracować, ale to nie znaczy, że zawsze mamy takie samo zdanie. Aktualnie do kłótni raczej nie dochodzi. W przeszłości nam się to zdarzało, ale nawet nie pamiętam już naszej ostatniej sprzeczki. Dojrzeliśmy i zaczęliśmy myśleć nie tylko o sobie, ale także o pozostałych członkach. Jesteśmy cierpliwi.

 

Junho ujawnił także swoje plany dotyczące służby wojskowej:

Nie mam jeszcze sprecyzowanych planów, ale wiem że powinienem zacząć o tym myśleć wkrótce, czas ucieka. Nie powiem czy to będzie w przyszłym roku, czy za dwa lata. Jednak zaczynam się już do tego przygotowywać. 

Ponieważ Taecyeon był pierwszym z nas, który postanowił się zaciągnąć poszliśmy go pożegnać pod bazę treningową. To sprawiło, że nagle dostrzegłem go w zupełnie innym świetle – zauważyłem jak bardzo dojrzał i zmężniał. Zadałem sobie pytanie: Czy Taecyeon zawsze był taki męski?  Wyglądał naprawdę super. 

Tęsknię za nim. Przecież widywałem go niemalże codziennie przez 10 lat. Fakt, że nie będę się z nim widywał przez dwa lata sprawia, że mi przykro. Ostatnio byłem zajęty nagrywaniem dramy i nie mogłem się z nim zobaczyć kiedy dostał przepustkę. Jak tylko dostanie następną z cała pewnością pójdę się z nim spotkać!

 

 


src:  (1) (2)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *